Setrms Eşarp Modelleri 2014


Mavi-Tonları-Setrms-Eşarp-Modelleri-2014-405x415
Mavi Tonları Setrms Eşarp Modelleri 2014

k-Setrms-Eşarp-Modelleri-2014
Şık Setrms Eşarp Modelleri 2014

Tesettürlü bayanlar için en önemli eşya kuşkusuz eşarplardır. Tesettürlü olmanın temel şartı yani olmazsa olmazı olan eşarplar bu kadar önemli bir konumdayken, özen gösterilmemesi ya da kendi haline bırakılması gibi bir durum söz konusu dahi olmayacaktır. Bu yüzden de eşarp seçimlerinde fazlasıyla titiz davranılmalı ve kendiniz için ideal olan modelleri seçmelisiniz. Neyse ki sektörde faaliyet gösteren kaliteli markalar sayesinde her bayan istediği eşarp modelini bulmakta zorluk çekmiyor ve kolaylıkla aradığı tarzda ürünlere ulaşabiliyor. Bu noktada Setrms gibi firmaların varlığı bayanlar için büyük kolaylık anlamına geliyor.


Setrms eşarp modelleri 2014 sezonu içerinde oldukça renkli modeller ile bayanların karşısına çıkıyor. Piyasaya sunduğu modeller arasında ağırlıklı olarak bir renk cümbüşünün yaşandığını söylemek mümkün. Bunun yanında seçilen renklerin birbirleriyle olan uyumu da bir hayli takdir edilmesi gereken nokta olarak görülüyor. Sonuç olarak renk konusunda tatmin etmeyen modellerin şıklık noktasında yarardan çok zararı olacağı bilindiğine göre bu alanda uyum yakalamış tercihler her zaman daha doğru olacaktır.

Setrms eşarp modelleri 2014 sezonun da neredeyse hiç düz renkli modelleri içermiyor. Genel olarak çok renkli modellerin olduğunu söylemek mümkün. Daha sade eşarp modelleri arayanlar için ise üzerinde çiçek ya da geometrik desenlerin bulunduğu modelleri önermek mümkündür.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*