SETRMS 2018 KOLEKSİYONU


1x1.trans
Setrms-2018-Koleksiyonu

Setrms 2018 koleksiyonunda dikkat çeken ayrıntılar

Setrms her daim tesettür giyimde ortaya çıkardığı koleksiyonlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir marka. Setrms 2018 koleksiyonu da yine tesettürlü bayanların ilgisini çekecek olan iddialı bir koleksiyon olmuş.

Setrms 2018 koleksiyonu içerisinde hem kış aylarının trendlerini yansıtan hem de 2018 yazında kullanabileceğiniz kıyafetlere yer vermiş.

setrems-2018-koleksiyonu1

Kürk, püskül, fırfır ve volan detayların oldukça fazla kullanıldığı kışlık giyim koleksiyonunda kullanılan farklı kumaşlar ile güzel bir koleksiyon ortaya çıkartılmış.

Bayanların hem günlük yaşamında hem de özel günlerde kullanabileceği şık ve zarif tunikler, gömlekler, pantolonlar ve bluzlar kombin içerisinde yer almış.

setrms-2018-koleksiyonu3

Bu sezonun trendi olan ikili takımlara koleksiyon içerisinde hem klasik giyim kıyafetlerinde hem de spor giyim kıyafetlerinde yer verilmiş.

Bu sezon spor tunikler oldukça moda. Sweatshirtler dışında farklı kumaşlardan yapılmış olan tunikler fırfır detaylı ile hareketlendirilip kullanıma sunulmuş.


setrms-2018-koleksiyonu4

Dış giyim konusunda da oldukça iddialı tasarımlara imza atan Setrms kürk detayları oldukça fazla kullanmış. Yaka ve kollara eklenen kürk detayların dışında kabanlar üzerine yapılan işlemeler ile daha hareketli ve tarz bir görünüm elde edilmiş.

setrms-2018-koleksiyonu5

Setrms 2018 koleksiyonu içerisinde birbirinden farklı modellerde elbiselere de yer vermiş. Günlük yaşamda kullanabileceğiniz rahat ve bol kesim elbiselerin yanı sıra katılacağınız özel davetlerde kullanabileceğiniz farklı kumaşlardan yapılmış gösterişli elbiselere de koleksiyon içerisinde yer vermiş.

setrms-2018-koleksiyonu2

Setrms 2018 koleksiyonu içerisinde yer alan parçalarda bayanların şık ve zarif görünmesinin yanında tarzlarını yansıtabileceği iddialı tasarımlara imza atılmış.

kaynak: www.tesetturgiyimkabini.com/setrms-2018-koleksiyonu.html

Bir önceki yazımız olan GENÇ TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN ABİYE ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde abiye önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*