Sefa Merve Tesettür Elbise Modelleri


1x1.trans

Bu yılın ürünlerinden Sefa Merve tesettür elbiseleri yeni tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Özellikle hamile ve emziren anneler için çok şık tasarımları ile bayanların ilgisine sunmuştur. Tabi bu tasarımlar yapılırken Mürdüm renkler, Saks mavisi ile Beyazın kombini özellikle çok şık bir tasarım olarak ortaya çıkmıştır. Gülru şal ile tesettür elbisenin kombinde fevkalade bir görünüm olarak bayanlara sunulmuştur.


Bu yıl özellikle tesettür elbise firmaları oldukça çok çeşit ve model olarak piyasada çeşitli ürünleri sunmuştur. Sundukları modellerin içinde çok şık kombinler bulunmaktadır. 2015 yılı Sefa Merve Tesettür elbise modellerinden bir kısmını sizlere sunuyoruz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan CACHAREL 2015 2016 EŞARP MODELLERİ başlıklı makalemizde CACHAREL 2015 2016 EŞARP MODELLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*