ŞALLARDA YENİ TREND:PALMİYE ŞALLAR


Palmiye-Sal-Modelleri

Palmiye desenli şal modelleri

Tesettür modasında bu sezon şal modelleri içerisinde en çok karşımıza çıkacak olan modellerden birisi palmiye şallar. Palmiye şal modelleri bu sezon tesettürlü bayanlarda en çok göreceğimiz şal modellerinden birisi olacak diyebilirim.

Özellikle genç tesettürlü bayanların daha çok kullanmayı tercih ettiği palmiye şal modelleri, aslında her yaştan bayanın zevkine hitap ediyor diyebiliriz.

Palmiye şal modelleri içerisinde birbirinden farklı renk seçeneğinin olması şalların farklı kıyafetler ile kombinlenmesini sağlıyor diyebiliriz.

Palmiye şal modelleri karşımıza iki renk seçeneği ile çıkıyor. Renklerin açıklı koyulu renk tonları ile bir arada kullanılması şalları daha şık bir hale getiriyor.

Palmiye şal modelleri farklı renklerinin yanı sıra ince ve pamuklu kumaşlardan üretildikleri için bayanların rahat etmesini de sağlıyor. Bu sayede bayanlar bu şalları rahatlıkla her ortamda kullanabiliyor.

Palmiye şal modelleri hem günlük yaşamınızda hem de iş ortamında kullanabileceğiniz şallar. Spor giyim kıyafetleri ile uyumlu olduğu gibi klasik kıyafetler ile de çok şık duruyor. Hatta katılacağınız davetlerde kombininize uygun olan şık bir palmiye şal modeli tercih ederek de kullanabilirsiniz.

Palmiye şal modellerinde seçeneğin fazla olmasının yanında ayrıca yüz tipinize uygun olan farklı bağlama şekillerini de kullanarak bu şallar değişik şekillerde kullanmanız mümkün.

Palmiye şal modelleri için beğendiğim renkleri ve farklı bağlama şekillerini sizlere sunuyorum. Burada bulunan modelleri inceleyerek şallarınız içerisine güzel bir palmiye şal modeli ekleyebilirsiniz.

kaynak: http://www.yasemin.com/foto-galeri/48140-tesetturde-palmiye-modasi/p3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.