Salaş Hırka Kombin Önerileri


Açık Renk Salaş Hırka Kombini
Açık Renk Salaş Hırka Kombini

Tesettürlü bayanların belki de en fazla kullandığı ürünlerden birisi olan salaş hırkalar, her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Son derece başarılı kombinler yapmanıza imkan sağlayacak salaş hırkalarda seçeneğin çok olması da sizler için bir avantaj.

Siyah Renk Salaş Hırka Kombini: Eğer ki bir hırka arıyor ve bunu da doğru şekilde kombinlemek istiyorsanız ilk olarak nasıl bir model aradığınıza kadar vermelisiniz. Gösterişten uzak, sade fakat bir o kadar şık şeyler peşindeyseniz siyah renkli modeller aradığınız söyleyebiliriz. Siyahın kolay kombinlenilir yapısı, söz konusu salaş hırkanın getirdiği rahat görüntü ile bir araya gelince ortaya cidden de başarılı sonuçlar çıkıyor. Bu tarz bir hırkayı siyah ya da koyu tonlarda bir pantolon, üstüne açık renkli gömlek, lila, erguvan, mavi ya da bordo eşarp ile kombinlediğinizde tam da istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

Açık Renkli Salaş Hırka Kombini: Eğer ki yapacağınız kombinde açık tonlar ön planda olsun istiyorsanız, beyaz, krem, gri ya da pudra gibi renklerde hırkaya yönelmelisiniz. Özellikle beyaz hırkaların içine giyeceğiniz siyah renkli pantolon, tunik ya da gömlek çok daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacak. Fakat bir uyarıda bulunalım. Beyaz ya da açık renkli hırkaları çok fazla canlı tonlardaki ürünlerle kombinlememeye özen gösterin.

Desenli Salaş Hırka Kombini: Salaş hırkalarda bu sene desenli modeller çok popüler olacak diyebiliriz. Özellikle de etnik desenli ürünler 2 sene önceki popülerliklerini geri kazanacaklar. Bu tarz etnik desenli hırkaların, siyah ile kombinlenmesi daha doğru olacaktır. Sonuç itibariyle göz önünde olması gereken şey hırka ve desenleri. O yüzden de farklı renklerle macera aramaya gerek yok. Desenli hırka, siyah kıyafet hepsi bu kadar.

Alternatif Renkler: Salaş hırkalarda genel itibariyle siyah, beyaz ya da desenli modeller seçiliyor olsa da alternatif olarak bu sene hardalında popüler olacağını söylemek mümkün. Hardal renginin kendine has havası, hemen her şeyle kolay kombinlenebiliyor olması sizler için önemli avantajlar sağlayacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.