Saks Mavisi Tesettür Kombinler


Dantelli Saks Mavisi Elbise Modeli
Dantelli Saks Mavisi Elbise Modeli

Tesettürlü bayanların severek giydiği renklerden birisi olan saks mavisi bu sezon da trend bir seçenek konumunda. Birçok kişinin kullandığı saks mavisinin son derece başarılı bir şekilde kombinlemek mümkünken hangi modellerin popüler olduğunu bilmenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Saks Mavisi Tesettür Elbise Modelleri: Saks mavisinin elbiselere çok yakıştığını hepimiz biliyoruz bu noktada en fazla tercih edilen ürün grubu ise dantelli modeller. Dantel detaylarıyla bezenmiş elbiselerde saks mavisi gerçekten de başarılı bir görüntü elde edilmesini sağlıyor ve hemen her ortamda kullanılabilecek kombinler yapılabiliyor. Alternatif olarak işlemeli ürünler de göz gezdirmekte fayda var.

Saks Mavisi Tesettür Tunik Modelleri: Tesettür tuniklerde bu sezonun trendlerinden birisi olan asimetrik kesimli modellere göz gezdirmekte fayda var. Asimetrik kesimin dikkat çekici görüntüsü saks mavisi sayesinde pekiştirilip altına da beyaz renk pantolonlar dahil edildiğinde ortaya son derece dengeli ve şık bir görüntü çıkabiliyor.

Saks Mavisi Tesettür Etek Modelleri: Tesettürlü bayanların her daim çok sevdiği eteklerde saks mavisi nasıl kullanacağını bilirseniz çok güzel sonuçlar verebiliyor. Eteklerde saks mavisi kullanıldığında herhangi bir detaya ya da süslemeye gerek olmadığını hatırlatmalıyız. Aksi halde göz yoran bir sonuç elde etmeniz işten dahi olmayacaktır.

Saks Mavisi Tesettür Pardesü Modelleri: Yaz ya da kış fark etmez pardesüleri her sezon giyiyoruz bu yaz sezonunda da saks mavisi pardesüler son derece popüler. Saks mavisi pardesü arayanlar için düğmeli modellerin ilk seçenek olduğunu da belirtmekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.