Renkli Tesettür Kombin Modelleri


Şalvar Pantolonlu Tesettür Kombini
Şalvar Pantolonlu Tesettür Kombini

Şalvar Pantolonlu Tesettür Kombini
Şalvar Pantolonlu Tesettür Kombini

Modacılar tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların günlük hayatta, iş yaşamında, davet ve toplantılarda şık ve bakımlı görünmesi için son derecede şık kıyafetler tasarlıyorlar. Koyu renkleri seviyor veya göze batmasını istemediğiniz fazla kilolarınızı bu renklerle kamufle etmek istiyorsanız koyu renk tesettür elbise, pantolon ve pardesü modelleri arasındaki birbirinden cazip modeller sizi bekliyor. Böyle bir durum söz konusu değilse canlı renkli tesettür kombinleri yaparak keyifli ve dinamik bir görünüm arz edebilirsiniz.

Farklı türde renkli tesettür kombinleri:

  • Yaz günlerinde pastel renkli desenlerle süslenmiş bir şalvar pantolon, pantolonla uyumlu düz renk bir bluz ve açık renk bir eşarpla dışarıya çıkabilirsiniz. Böyle bir kombin yaparken desenli pantolonu esas alıp diğer parçaları ona göre seçmeniz uygun olur.
  • Mesela pantolon krem, mavi ve pembe renklerindeyse pembe bir bluz, krem rengi düz veya az desenli bir eşarp ve açık renk ayakkabılar güzel bir kombin oluşturur. Pantolon mor ağırlıklıysa lila rengi bir bluz ve mor tonlarında bir başörtüsü kullanabilirsiniz.
  • Çalışan bir bayansanız renkli tesettür kombinleri ofis ortamında şık ve enerjik görünmenizi sağlar. Etek uçları beyaz şeritli desenli bir yeşil etek, şık bir beyaz bluz ve krem rengi ayakkabılar güzel bir ofis kıyafeti olabilir. Yeşil bir eşarp bu kıyafete yakışacaktır, etek desenli olduğundan eşarbınızın düz renkli veya küçük, belli belirsiz desenleri olan bir model olması daha iyi olur.
About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.