PUDRA TUNİK KOMBİN ÖNERİLERİ


Pudra-Tunik-Kombinleri

Pudra tunik kombinleri

Bu yazın en gözde renklerinden birisi de pudra. Farklı kıyafetlerde karşımıza çıkan bu renk açık bir renk tonu olması nedeniyle tam yaza uygun olan renklerden birisi. Günlük yaşamda açık renkleri pek kullanmayan bayanlar özel günler için bu rengi tercih edip harika kombinler ortaya çıkartabilir.

Tuniklerde bu sene asimetrik kesimler oldukça fazla kullanıldı. Siz kombininizi yaparken sadece tuniğin rengine göre değil kesimine göre de kombin yapmalısınız. Asimetrik kesim bir tunik dar paça pantolonlarda daha hoş durmakta. Kuyruklu model tunikler ise bol paça pantolonlarda daha hoş durmaktadır.

Tabi kombin yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise tuniğin boyu olacak. Tunik özellikle diz altında ise işte o zaman bu tuniğin altına kesinlikle bilekte dar paça pantolon giymelisiniz. Ayağınızda ise mutlaka sitiletto veya ince topuklu bir ayakkabı olmalıdır. Bu şekilde daha şık ve zarif görünürsünüz.

Önden düğmeli veya daha spor olan pudra tunikleri kot pantolon veya keten pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Burada ise ayağınıza babet giyebileceğiniz gibi günlük spor ayakkabılardan beyaz bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Pudra renk tunik kombininde pudra tuniği mutlaka tamamlamanız gereken renk beyaz olacaktır. Beyaz pantolonlar ister kumaş ister keten olsun pudra tuniğin tamamlayıcısı olacaktır.

Şal veya eşarp seçiminde ise yine pudrayı tamamlayacak açık tonlar tercih edebileceğiniz gibi daha koyu zıt tonlarda kullanabilirsiniz.

Pudra tunik kombinleri için ise size birkaç görsel sunalım. Bunlar sizin kombinlerinizde sizlere yardımcı olacaktır.

kaynak:https://tr.pinterest.com/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.