Pınar Şems Ceket Modelleri 2014


Kırmızı Pınar Şems Ceket Modelleri
Kırmızı Pınar Şems Ceket Modelleri

Uzun Pınar Şems Ceket Modelleri
Uzun Pınar Şems Ceket Modelleri

Her zaman söylediğim şeylerden biri de tesettür giyimde son dönümlerde en çok butik giyimler ön plana çıkmaktadır. Tesettür butik giyim denilince de akla il gelen markalardan biri de Pınar Şems markasıdır. Pınar Şems markası çıkardığı ürünlerle hanımların beğenisini toplamayı başarmıştır.

Pınar Şems markasının bu sene üzerinde fazlasıyla çalıştığı ürünlerden biri de ceket modelleridir.  Pınar Şems ceket modelleri 2014 yazına damgasını vuracak gibi duruyor. Bu sene ki ürünler de hem kısa hem de uzun ceket modelleri bulunmaktadır. Uzun ceket modelleri pantolon ile kullanım için uygun olup, kısa olanları daha çok etek modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra birde ara boy ceket modelleri de karşımıza çıkmaktadır. Bu sene ceket modasında genellikle soft ve pastel renkler yer almaktadır. Bu renkleri her renk kıyafet ile kombin yapabilirsiniz. Bu ceket modelleri arasında blazer tarzı ceketler de vardır daha spor tarzda ceketler de mevcuttur. Diğer bir yandan da bu ceketlerin tasarımı oldukça özgündür. Her cekette ayrı bir hava ve zariflik vardır. İstediğiniz şıklığı bu ceket modelleri ile yakalayabilirsiniz. Yani Pınar Şems ceket modelleri 2014 yılında çok beğenilecek modeller arasındadır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.