PINAR ŞEMS 2017 TESETTÜR ABİYE KOLEKSİYONU


Pınar-sems-2017-tesettur-abiye-koleksiyonu

Pınar Şems abiye koleksiyonu

Tesettürlü bayanların en çok kullandığı ve kaliteli markalardan birisi olan Pınar Şems 2017 tesettür abiye koleksiyonu yine iddialı kıyafetler ile vitrinlerde yerini almıştır.

Pınar-sems-2017-tesettur-abiye-koleksiyonu.jpg

Şıklığın ve zarifliğin bir arada olmasını sağlayan Pınar Şems bayanların her daim kendini özel hissedeceği kıyafetler üretmeyi seviyor. Bu seneki abiye kıyafetlerde de bu özelliğini ortaya koyarak oldukça gösterişli tasarımlar oluşturmuş.

Düğün, nişan ve özel günlerde bayanların giyebileceği hem şık görünecekleri hem de oldukça kullanışlı olan kıyafetler üretilmiş. Kıyafetlere genel anlamda baktığımızda parlak renklerin oldukça çok kullanıldığını görmekteyiz. Özellikle altın sarısı kıyafetler çok sık kullanılmış. Birçok elbisede altın sarısını işleme olarak görmekteyiz. Tabii ki bu işlemeler kıyafete ayrı bir hava katmış.

Pınar Şems 2017 tesettür abiye koleksiyonunda en çok dikkat çeken detay çiçek desenleri. Kıyafetler üzerindeki bu desenler oldukça hoş bir görüntü oluşturmuş.

Elbiselerde genellikle göğüs altından bollaşan modeller tercih edilmiş. Yerlere kadar uzanan elbiselerde kuyruklarda kullanılmış.

Altın sarısını çok fazla gördüğümüz elbiselerde mint, pudra, somon,fıstık yeşili, kırmızı, fuşya, pembe,saks, gold, bakır gibi farklı renkler kullanılmış.

Elbise modellerine baktığımızda her yaştan bayanın zevkine hitap edecek olan farklı tarzda elbiseler oluşturulmuş. Hem özel davetlerde kullanılabilecek hem de kendi nişanınızda, kınanızda kullanabileceğiniz oldukça şık kıyafetler tasarlanmış. Bu kıyafetleri tek renk bir şal ile kombinleyerek kullanmanız mümkün.

Pınar Şems 2017 tesettür abiye koleksiyonu ile ilgili farklı modeller ise şunlardır:

Kaynak: http://genckiz.net/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.