Pınar Şems 2015 Etek Modelleri


Leopar Desenli Pınar Şems 2015 Etek Modelleri
Leopar Desenli Pınar Şems 2015 Etek Modelleri

Çiçekli Pınar Şems 2015 Etek Modelleri
Çiçekli Pınar Şems 2015 Etek Modelleri

Son dönemde Pınar Şems çok kaliteli işler çıkartıyor diyebiliriz. Bu yaz sezonu için tasarladığı koleksiyon ile dikkatleri üzerine çeken Pınar Şems, tesettür giyimin öncü isimlerinden birisi olduğunu bir kez daha ortaya koymuş gibi görünüyor.

Pınar Şems 2015 etek modelleri görsel anlamda tam da yazlık ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Rengarenk ürünler sayesinde tahmin dahi edemeyeceğiniz kadar şık kombinler yapılabiliyor ve aynı zamanda da gün içerisinde rahat şekilde hareket edilebilmenizin önü açılıyor. İlk etapta çiçek desenli eteklerin dikkatleri çektiğini belirtmekte fayda var. Açık renkli çiçek desenli eteklerin gene açık renk bluz ya da gömleklerle kombinlenmesi sonucu son derece sade fakat bir o kadar da şık bir sonuçtan söz edebiliyoruz. Sözünü ettiğimiz kombin şu sıralar sokak modasında da karşımıza sıklıkla çıkıyor. Eğer ki sokak modasını yakalamak istiyorsanız açık renkli çiçek desenli etekleri mutlak surette kullanmalısınız.

Pınar Şems 2015 etek modelleri içerisinden sade ürünler tercih etmek isterseniz eğer düz renkli etekleri önerebiliriz. Bordo ve mavi renkli eteklerin bu noktada en fazla tercih edilen ürünlerden birisi ve bordo eteklerin siyah üstlerle, mavilerin ise beyaz renkli bluzlarla kombinlenmesini öneriyoruz. Bunların yanı sıra desenli ürünleri de göz ardı edilmemesi gerekiyor. Desenli ürünlerde nispeten dikkat çekici renkler tercih edilebiliyor ve kırmızı renkli modelleri önerebiliriz. Bu modellerin de beyaz gömleklerle kombinlenmesi gerektiğini de belirtmekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.