Pileli Uzun Etek Modelleri


Somon Renkli Pileli Etek Modelleri
Somon Renkli Pileli Etek Modelleri

Turuncu Pileli Etek Modelleri
Turuncu Pileli Etek Modelleri

Tesettür giyim denilince akla gelen kıyafet türlerinin başında ne gelmektedir? Bu sorunun şüphesiz ki cevabı uzun etektir. Etekler tesettürü yansıtan nadir parçalardan biridir. Bu yüzden tesettürlü hanımların birçoğu etek modellerini tercih etmekte ve kullanmaktadırlar. Peki ne tarz etek modelleri modadır?

Her şeyin bir modası vardır. Bu cümleyi her daim tekrarlarım. Tabi ki de eteğin de bir modası vardır. Tesettür giyim firmaları en güzel yeni sezon koleksiyonlarını geçtiğimiz günlerde piyasaya sürmüştür.Bu koleksiyonlar arasında birbirinden güzel pileli uzun etek modelleri bulunmaktadır. Geçtiğimiz senelerde daha farklı tarzlarda ki etek modelleri modayken , bu senenin moda etek modelleri arasında pileli etek modelleri vardır. Bu tarz etek modellerini sadece tesettürlü hanımlar kullanmamaktadır. Fakat genel olarak tesettürlü hanımlar böyle uzun etek modellerine rağbet göstermektedir. Pileli uzun etek modelleri gerçekten çok zarif bir yapıya sahiptir. Genel olarak eteğin her kısmında pile bulanan modeller de vardır. Fakat sadece bu tarz etek modelleri değil aynı zamanda da sadece bir kısmında pile bulunan etek modelleri de vardır. Ön kısmı pileli etek modellerinden nazaran, eteğin tamamı pile olan modeller üstünde aşırı bir rağbet vardır. Bu modeller gerçekten yaz ayları için iyi bir fırsat olacaktır. Rengarenk pileli etek modellerini yaz ayları için tercih edebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.