PİLELİ ETEK MODELLERİ VE KOMBİN ÖNERİLERİ


Pileli-Etek-Modelleri-Ve-Kombin-Onerileri

Pileli etekler kış aylarında da vazgeçilmezimiz olacak

Son birkaç yıldır pileli etekler oldukça moda oldu. Hemen hemen her bayanın gardırobunda bir tane pileli etek bulunmakta. Daha çok yaz aylarında kullanılan pileli etekler bu kış da karşımıza sıklıkla çıkacak. Bu yılın pileli etek modelleri ve kombin önerileri hakkında sizlere bilgi verelim.

Pileli etek modelleri bu kış farklı kumaşlar ile karşımıza çıkacak. Yaz aylarında ince kumaşlardan yapılan pileli etekler bu yılın modası olan kadife ile farklı bir havaya bürünüyor.

Kadife kumaşlardan yapılmış olan pileli etekler özelikle katılacağınız davetler için oldukça kullanışlı bir parça olabilir. Sezonun trend bot veya çizme modelleri ile tamamlayacağınız kadife etekleri gösterişli ve havalı bir hale getirebilirsiniz.

Beyaz renkteki pileli etekler kış aylarında tarzını yansıtmak isteyenlerin iddialı parçalarından birisi olacak. İster düz isterseniz de desenli pileli eteklerinizi triko kazak ve kot ceket kombinleri ile tamamlayabilirsiniz.

Pileli etek modelleri içerisinde dikkat çeken parçalardan birisi de parlak kumaşlardan yapılmış olan pileli etekler. Bu etekleri doğru kombinlediğiniz zaman günlük yaşam için spor bir kombin oluşturabileceğiniz gibi katılacağınız davetler için şık ve gösterişli kombinlerde yapabilirsiniz.

Tabii ki pileli eteklerde desenli modeller olmazsa olmaz. Bu yıl yine çiçek desenlerinin, geometrik desenlerin ve çizgili desenlerin olduğu pileli etek modelleri sıklıkla karşımıza çıkacak.

yazının alındığı kaynak: http://www.yasemin.com/moda/haber/2735419-pileli-etek-modelleri-ve-kombin-onerileri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.