PİLELİ ETEK KOMBİNLERİ


Pileli-Etek-Kombinleri

Farklı pileli etek kombinleri

Pileler bu yaz elbise ve eteklerde oldukça fazla kullanılan modelerdendir. Özellikle yazın sıcak günlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz etek ve elbiselere farklı bir hava katan pileler şık görünmenizi sağlayacaktır.

Bugün sizlere farklı pileli etek modelleri için kombin önerileri sunacağız. Bu yaz şık görünmek istiyorsanız mutlaka pileli bir eteği alın ve dolabınızda bulundurun.

Pileli etekler günlük yaşam da ve özel davetlere katılırken kullanabileceğiniz bir etek modeli. Çok yönlü kullanımının olması da bayanlar için iyi bir kombin seçeneği oluşturuyor.

Pileli eteklerde kumaş seçimlerinin farklı olması eteğin kullanım alanını farklılaştırmış. Özellikle sifon ve tül detaylı pileli etekler özel davet ve düğün törenlerinde kullanabileceğiniz bir modeldir.

Daha çok kumaşlardan yapılmış, bilek boyunda olan pileli etekler ise gençlerin günlük yaşamda rahatlıkla kullanabildiği eteklerdir. Özellikle spor ayakkabı ve tişört ile kombinleyeceğiniz bu eteğin üzerine bir gömlek giyebilirsiniz. Bir sırt çantası ile tamamlayarak günlük spor bir kombin yapabilirsiniz.

Günlük yaşam için daha çok koyu renk tonlarında olan bilek boyundaki etekleri tercih edebilirsiniz. Özel günler için ise daha çok pudra ve pembe renk tonlarında olan açık renk etekleri tercih edebilirsiniz.

Pudra rengi bir pileli eteği beyaz bir bluz ile kombinleyip yine üzerine açık renk bir şal kulanabilirsiniz. Ayağınıza ise yine ten rengi bir stiletto giyerek kombini tamamlayabilirsiniz.

Pileli etekler için farklı kombin önerileri ise şunlar.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.