Pierre Cardin Eşarp ve Çanta Kombinleri


1x1.trans
Krem Pierre Cardin Eşarp ve Çanta Kombinleri

Siyah-Beyaz-Pierre-Cardin-Eşarp-ve-Çanta-Kombinleri
Siyah Beyaz Pierre Cardin Eşarp ve Çanta Kombinleri

Dünyaca ünlü olan markalardan biri de Pierre Cardin markasıdır. Hem açık hanımlar hemde tesettürlü hanımlar bu markayı çok fazla tercih ediyor. Ancak son zamanlarda tesettürlü hanımların Pierre Cardin’e olan ilgisi daha da artmıştır.Özellikle de Pierre Cardin eşarp ve Pierre Cardin çanta modellerini tercih etmektedirler.


Pierre Cardin eşarp ve çanta kombinleri hanımların son yıllarda yaptığı kombinler arasında bulunmaktadır. Açık ve koyu renklerin uyumu bu kombinlerde ön plana çıkan modeller arasındadır. Mesela krem bir çanta ile kahve tonları bir eşarbın kombini çok hoş olacaktır. Tam tersi de olabilir. Ya da aynı renklerde yapılan kombinler de uygun olmaktadır. Pembe tonlarında bir Pierre Cardin çanta ile yine pembe tonları bir eşarbı kombin yapabilirsiniz. Ya da daha farklı renkler de olabilir. Bide zıt renklerin uyumu olarak Pierre Cardin eşarp ve çanta kombinleri bulunmaktadır. Bunları da kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz. Yaz ayları için daha açık renkte çanta ve eşarp modellerini tercih etmenizi tavsiye ederim. Koyu tonlar genelde kış ayları için daha uygundur ancak yaz aylarında açık renkleri kullanmanız daha uygun olacaktır. Birde desenlerin pek önemi yoktur. Renk uyumunu yakalamanız daha önemlidir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*