Pierre Cardin 2015-2016 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu


Leopar Desen

 Pierre Cardin 2015-2016 Sonbahar Kış Eşarp koleksiyonunda ipeğin kusursuz ve parlak görünümüne desen, şekil ve renk uyumuda ekleyerek tasarlamıştır.
Pierre Cardin 2016 Kış koleksiyonunda ipeğin kusursuz ve parlak görünümüne desen, şekil ve renk uyumuda ekleyerek tasarlamıştır.

Eşarp bayanların kıyafetini bütünleyen, tesettürün olmazsa olmazlarından bir parçadır. Kombin, abiye, ferace, pardüse, kap vb. kıyafetlerin tamamlayıcısı olan eşarpta Pierre Cardin 2015 sonbahar kış sezonunda da ipeğin kullanımı dolgun ve dökümlü bir şekil oluşturmaktadır.

Dünyaca ünlü markalar arasında bulunan, her alanda başarılı, sıra dışı tasarımlarıyla ve kalitesiyle adından söz ettiren Pierre Cardin 2015-2016 Sonbahar Kış Eşarp koleksiyonu ile stilinize ayrı bir şıklık katacak.

Pierre Cardin 2015-2016 Sonbahar Kış koleksiyonunu ipeğin kusursuz ve parlak görünümüne leopar desenin saks mavisi ile uyumu, mürdüm renginin maviyle bütünleştiği, kırmızı renk ile açık kahverenginin farklı görünümüyle her kesimin zevkine ve tarzına hitap eden eşarplarla bayanların kıyafetlerine eşsiz bir estetik katacak olan ipek eşarplarını sezona sunmuştur.

 

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.