Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri


Şık Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri
Şık Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri

Gösterişli Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri
Gösterişli Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri

Bu sene tesettür abiyelerde pelerin detayı çok fazla tercih edilmeye başlandı. Tesettürlü bayanların özel davetlerde kaliteli bir abiye ile boy gösterebilmeleri adına pelerinle doğru tercihlerden birisi olacaktır.

Pelerinli tesettür abiye modelleri bu sene gece davetlerinde karşımıza sıklıkla çıkıyor diyebiliriz. Tesettürlü bayanların özel davetlerde şık görünebilmek adına ilk tercihi olan pelerinli abiyelerde desenli ürünler en fazla tercih edilen modellerden birisi. Pelerinin düz renk ve sade yapısı, abiyenin desenli ve hareketli görüntüsü ile bir araya getirildiğinde hem çok dengeli hem de son derece şık bir görüntü elde edilebiliyor. Bu yüzden de ilk olarak desenli abiyelere göz gezdirmenizi tavsiye edebiliyoruz. Bunun yanı sıra biraz daha gösterişli şeylerden hoşlanıyorsanız eğer bu noktada da işlemeli ürünleri incelemeniz faydalı olacaktır. Fuşya üzerine altın sarısı işlemeler ile gösterişli bir görüntü elde edilebildiği gibi sizi oldukça da iddialı gösterecektir.

Pelerinli tesettür abiye modelleri dantelli ürünleriyle de size farklı bir alternatif yaratıyor. Dantel detaylarının daha çok pelerinde kullanılması size çok daha zarif bir görüntü kazandıracaktır. Bu noktada açık renklere yönelmekte fayda olur diye düşünüyoruz. Örnek olarak somon ya da pudra tercih etmeniz sizler için iyi olacaktır. Son olarak mürdüm renkli ürünleri de incelemenizde fayda var. Bu sene mürdüm çok fazla tercih edilmeye başlandı ve gerçek manada gösterişli sonuçlar elde edebilmek adına mürdümü göz ardı etmemelisiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.