PELERİNLİ TESETTÜR ABİYE MODELLERİ


1x1.trans
Pelerinli-Tesettur-Abiye-Modelleri

2018 pelerinli tesettür abiye modelleri

Tesettür abiyelerde bu sezon öne çıkan detaylardan birisi pelerinler. Farklı kumaşlardan farklı uzunluklarda ve şekillerde tasarlanan pelerinler abiyeler üzerinde çok şık durmuş. Bugün sizler için farklı pelerinli tesettür abiye modelleri göstermek istiyorum.

pelerinli-tesettür-abiye-modelleri2

Pelerinli tesettür abiye modellerine baktığımız zaman daha çok pelerinlerin bu tarz balık model abiyelerde kullanıldığını görüyoruz. Bu modeldeki abiyeler üzerinde pelerinler gerçekten çok şık duruyor. Burada olduğu gibi elbisenin kendi üzerinde olan pelerinler kısa bir şekilde tutulmuş.

pelerinli-tesettür-abiye-modelleri3

Abiyelere eklenen pelerinler ile abiyelerde kullanılan kumaşların bir uyum içerisinde olması sağlanmış.  Bu senenin trendi olan bu şekilde üç boyutlu işlemeler abiyelerde çok şık duruyor. Balık formundaki bu abiyede özellikle etek kısmındaki çiçek desenleri gerçekten çok hoş.


pelerinli-tesettür-abiye-modelleri4

Pelerinli tesettür abiye modellerine baktığımızda sade pelerinler olduğu gibi bu şekilde işlemelerin olduğu dantelli pelerinlerde çok şık duruyor. Özellikle nişan veya nikah töreninizde bu şekilde işlemeleri olan bir pelerinli abiye tercih ederek daha zarif ve gösterişli bir görünüme kavuşabilirsiniz.

pelerinli-tesettür-abiye-modelleri1

İşlemeli ve dantel detaylı pelerinler bu şekilde sade bir elbisenin üzerinde de kullanılabilir. Bu şekilde de göze hitap eden şık bir kombin oluşturulmuş.

pelerinli-tesettür-abiye-modelleri5

Pelerinli tesettür abiye modellerinde pelerinler elbise ile birlikte olabildiği gibi bu şekilde yakadan bağlanan elbiseden bağımsız olan pelerinlerde kullanılabilir. Daha çok şifon kumaşlardan yapılan bu pelerinler istenildiği zaman çıkarılabilir. Burada elbisenin etek kısmında bulunan şifon detay ile eklenen pelerin aynı kumaştan tercih edilerek bir uyum yakalanmış.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Bir önceki yazımız olan TESETTÜR DAVET ELBİSELERİ ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde davet elbiseleri ve davet elbisesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*