PELERİNLİ TESETTÜR ABİYE MODELLERİ


1x1.trans
Pelerinli-Tesettur-Abiye

Pelerinli tesettür abiye

Davetlerde ve özel günlerde şık olmak, bütün dikkatleri üzerinizde toplamak istiyorsanız eğer pelerinli tesettür abiye modellerine göz atmalısınız.

pelerinli-tesettur-abiye1

Bu sene tesettür abiyelerde birçok tesettür giyim markası pelerinleri kullanmayı tercih etti. Ünlü tesettür markalarının koleksiyonlarına göz attığınızda birbirinden farklı renklerde ve modellerde pelerinli tesettür abiye modellerinin olduğunu görebilirsiniz.

Abiye kıyafetlerde bu sene taş işlemeler oldukça fazla kullanıldı. Pelerinle birleşen bu işlemeler oldukça şık durmakta.

Pelerinli tesettür abiye modelleri nişan, kına ve nikah törenleriniz de kullanabilirsiniz. Pelerinler kıyafete prenses kıyafeti havası verdiği için nikah törenleriniz de bu tarz bir abiye seçebilirsiniz. Özellikle pudra ve krem tonlarındaki pelerinli abiyeler oldukça hoş duracaktır.


pelerinli-tesettur-abiye2

Pelerinli abiyeler de pelerin boylarında değişik uzunluklar kullanılmış. Kıyafetin modelini ortaya çıkartacak olan en uygun pelerin boyu belirlenmiş.

Özel günler için kullanacağınız pelerinli tesettür abiye kıyafetinizi sade bir eşarp ile kombinlemeniz gerekir. Çünkü bütün dikkatlerin pelerin üzerinde toplanması lazım. Abartılı olan bir eşarp veya şal kıyafetinizin şıklığını bozabilir.

Bu senenin moda renkleri olan pudra, krem, zümrüt yeşili, saks mavisi gibi farklı renk tonlarındaki abiyeler de pelerin modellerini görmekteyiz.

Kimi kıyafetlere eklenen pelerinler tülden yapılma iken kimi kıyafetlerde dantel detaylı pelerinler kullanılmış. Bunun dışında sade kumaş üzerine işlemeler yapılarak kullanılan pelerin modelleri de oldukça şık durmakta.

Birbirinden farklı pelerinli tesettür abiye modellerini sizler için bir araya getirdik.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Bir önceki yazımız olan KİMONO MODELLERİ başlıklı makalemizde kimono modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*