OVERSİZE KAZAK KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Oversize-Kazak-Kombini

Oversize kazaklarınızı nasıl kombinleyebilirsiniz?

Son bir kaç yıldır oversize kazaklar oldukça moda. Birçok bayanın dolabında yer alan bu kazaklar doğru kombinlenebildiği zaman tarz ve şık bir görünüm oluşturuyor. Peki oversize kazaklar nasıl kombinlenir işte sizin için birkaç öneri.

Oversize kazak kombin önerilerini sizlere sunmadan önce oversize kazakların ne olduğunu açıklamaya çalışalım. Oversize kazaklar oldukça geniş ve bol kesimleri olan, boyu belden aşağıda olan kazaklardır. Görünüş olarak tuniklere benzese de bu kazağın özelliği bol olmasıdır. Yani üzerinizde birkaç beden büyük duracak kazaklardır.

Oversize-kazak-kombini1

Oversize kazaklar günlük yaşam için spor bir görünüm oluşturmak istiyorsanız oldukça iyi bir tercihtir. Bu kazaklarınızı kotlar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Oversize kazaklar dar kesim ve bol paça pantolonlar ile rahatlıkla kombinlenebilir. İstediğiniz bir spor ayakkabıyı da ayağınıza geçirip, yine spor giyime uygun olan güzel bir şal ile kombininizi tamamlayıp kullanabilirsiniz.

Oversize-kazak-kombini2-820x1024


Oversize kazakları etekleriniz ile de kombinleyebilirsiniz. Bunun için ise yine daha spor tarzda olan etekleri seçebilirsiniz. Burada gördüğünüz gibi pileli veya dar eteklet tercih edilebilir.

Etekler ile oversize kazaklarınızı kombinlerken yine seçtiğiniz eteğe göre spor ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi bir topuklu bir botta tercih edebilirsiniz.

Oversize-kazak-kombini4

Oversize kazakları tamamlamak için daha çok şallar tercih ediliyor. Bence bu doğru bir seçim. Yüz şekline uygun olarak bağlanacak şal ile kazağınıza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Oversize-kazak-kombini3

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/oversize-kazaklar-nasil-kombinlenir.html

Bir önceki yazımız olan TRİKO ELBİSE MODELLERİ başlıklı makalemizde triko elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*