Nihle Giyim Yazlık Pardesü Modelleri


Lacivert Nihle Giyim Yazlık Pardesü Modelleri
Lacivert Nihle Giyim Yazlık Pardesü Modelleri

Yeşil Nihle Giyim Yazlık Pardesü Modelleri
Yeşil Nihle Giyim Yazlık Pardesü Modelleri

Tesettür giyim denilince aklınıza ilk olarak ne gelmektedir? Tabi ki de en başta pardesü modelleri gelmektedir. Pardesü tesettür giyimin ana parçalarından biridir. Bu yüzden de oldukça önemlidir. Ki tesettürlü hanımlar da bu konuya ayrı bir hassasiyet göstermektedir.

Pardesü yaz- kış mevsim fark etmeksizin giyilen bir kıyafet türüdür. Kış mevsimini geride  bıraktığımıza göre yazlık pardesü modellerine bakabiliriz. Pardesü konusunda oldukça büyük başarıları olan markalardan biri de Nihle Giyim markasıdır. Bu yüzden Nihle Giyim yazlık pardesü modelleri bu gün ki yazımızın konusudur. Yukarıda gördüğünüz yeşil pardesü oldukça zarif bir pardesüdür. Ve bu pardesüde de olduğu gibi altın işlemeleri birçok Nihle giyim yazlık pardesü modellerinde karşımıza çıkmaktadır. Bazı pardesü modellerinde altın detayı varken bazı yazlık pardesü modellerinde de gümüş detayları karşımıza çıkmaktadır. Bununla beraber bir de yazlık pardesü modellerinde kullanılan ince kumaşı, tesettürlü hanımların rahatı düşünülerek yapılmıştır. Bu konuda da Nihle Giyim oldukça özen göstermiştir. Yani Nihle Giyim yazlık pardesü modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Nihle Giyim yazlık pardesü modelleri üstünde en çok petrol mavisi, açık mavi ve pastel tonlar ön plana çıkmaktadır. Bu sene yazlık pardesü modası da bu yöndedir.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.