Nihle Giyim 2014 Yaz Koleksiyonu


Gri Nihle Giyim Yaz Koleksiyonu
Gri Nihle Giyim Yaz Koleksiyonu

Yeni Nihle Giyim Yaz Koleksiyonu
Yeni Nihle Giyim Yaz Koleksiyonu

Tesettür giyim sektöründe yaz aylarının giderek yaklaşması ile birlikte yazlık kıyafetlerin piyasaya sunulması konusunda büyük bir seferberlik olduğunu söylemek mümkündür. Her firma kendisine ait ürünlerini mağazalarında yer veriyor ve bu sayede tesettürlü bayanların ilk elden, kolayca ürünleri görme fırsatı doğarken aynı zamanda bu ürünleri inceleme şansına da kavuşuyorlar. Sektörde Nihle Giyim gibi markaların varlığı sayesinde eskiye nazaran çok daha sağlam adımlar atılmakta ve tesettürlü bayanların istek ve önerileri dikkate alınmaktadır.

Nihle Giyim 2014 yaz koleksiyonu için pardesü ağırlıklı bir koleksiyondan bahsedersek eğer yanlış bir şey söylemiş olmayız. Ürünlerin büyük çoğunluğu pardesülerden oluşan kombinler içermekte ve buradan yola çıkarak 2014 yaz ayında pardesüleri sıkça göreceğimiz sonucuna varabiliriz. Bunun yanında pardesülerde çeşitli süslemelerin kullanıldığını da belirtmemiz gerekiyor. Çoğu model ya taşlarla ya da altın renkli düğmelerle bezenmiş durumdadır. Bu durumda yaz aylarının sıcak ve hareketli yapısına ayak uydurulması anlamına gelmektedir.

Nihle Giyim 2014 yaz koleksiyonu arasında en özel model olarak ise deri pardesü modellerinden bahsetmemiz gerekiyor. Deri her daim kadınlara yakışan bir malzeme ve tesettür giyim konusunda da bu özelliğini devam ettirmektedir. Daha çok kahverengi ya da siyah ağırlıklı olarak üretilen bu modeller hemen her bayanın çok hoşuna gideceğe benzemektedir.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.