Nihan Giyim Yeni Sezon Manto Modelleri


1x1.trans
Fermuarlı Bordo Nihan Giyim Manto

Bu sezonun en iddialı isimlerinden birisi olan Nihan Giyim, birbirinden kaliteli modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Başarılı bir koleksiyon oluşturan Nihan, özellikle mantoları sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak diyebiliriz.

Siyah Nihan Giyim Manto: Nihan Giyim’in şu sıralar en popüler ürün grubu siyah renkli modeller. Siyahın sakin ve dikkat çekmeyen yapısı, Nihan’ın kalitesi ile bir araya getirilince tam anlamıyla şık bir görüntü elde edilebiliyor. Mantoların kuşak detayı sayesinde de siyahın sadeliğine hareket kazandırılmış durumda.

Mürdüm Nihan Giyim Manto: Mürdüm rengi tesettür giyimde alternatif renkler arayanlar için her daim güzel bir seçenek olmuştur. Mürdümü çok başarılı bir şekilde kullanan Nihan Giyim, rengin yapı itibariyle dikkat çekici görüntüsünü biraz törpüleyerek daha kullanışlı hale getirildiğini söyleyebiliriz.


Bordo Nihan Giyim Manto: Tesettürlü bayanların vazgeçemediği renklerden birisi olan bordo Nihan Giyim’in mantolarında da sıklıkla kullanılmış durumda. Yapı itibariyle şık bir görüntüye sahip olan bordoyu, siyah deri detaylarıyla bir arada kullanan Nihan, günlük yaşam için çok ideal bir görüntü oluşturuyor.

Petrol Rengi Nihan Giyim Manto: Nihan Giyim’in bu sezonki modellerde koyu renklerin ciddi hakimiyeti varken bunlar arasında petrol renginin de ön plana çıktığını söylemek gerekiyor. Petrol rengi asil bir görüntüye sahip ve size istediğiniz sade şıklığı rahatlıkla sağlayabilecek.

Bir önceki yazımız olan Yeni Dantelli Şal Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Şallar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*