NİHAN GİYİM 2017/2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU


1x1.trans
Nihan-Giyim-2017-2018-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu

Nihan Giyim Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Tesettür giyimin en çok sevilen ve tercih edilen markalarından birisi olan Nihan Giyim 2017 sonbahar kış koleksiyonu ile vitrinlerde yerini almayı başladı.

Nihan-Giyim-Sonbahar-Kıs1

Nihan Giyim sonbahar kış koleksiyonunda en çok dikkat çeken detay spor ve klasik tasarımların birleştirilerek bir uyum yakalanması olmuş. Her yaştan tesettürlü bayanların zevkine hitap edecek olan Nihan Giyim özellikle genç tesettürlü bayanların büyük ilgisini görecektir.

Nihan-Giyim-Sonbahar-Kıs2

Nihan Giyim sonbahar kış koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken kıyafetler dış giyim ürünleri olacak. Trençkotlarda süet kumaşlar kullanılarak hem rahat hem de şık bir dış giyim kıyafeti tasarlanmış.

Nakış işlemlerin kaplar üzerine eklenmesi ile kaplar günlük yaşamda şıklık yaratmak için iyi bir alternatif olmuş.


Nihan-Giyim-Sonbahar-Kıs3

Trençkot ve kapların yanı sıra bu sezon dış giyim kıyafeti seçerken mutlaka Nihan Giyim sonbahar kış koleksiyonuna göz atmalısınız. Bu senenin trendi olan kürk detayların eklendiği montlar sizleri soğuk kış günlerinde sıcak tutacak ve hasta olmanızı engelleyecektir.

Nihan-Giyim-Sonbahar-Kıs5

Nihan Giyim sonbahar kış koleksiyonu içerisinde genç tesettürlü bayanların dikkatini çekecek çok şık elbise tasarımları da bulunmakta. Günlük yaşamda, okulda ve iş yerinde bu elbiselerinizi botlarınız ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Bunlar dışında Nihan Giyim sonbahar kış koleksiyonu içerisinde birbirinden şık kıyafetler bulmanız mümkün. Alışverişe çıktığınızda mutlaka bu sezonun koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/nihan-giyim-2017-18-sonbahar-kis-koleksiyonu.html

Bir önceki yazımız olan 2017 SONBAHAR/KIŞ PALTO MODELLERİ başlıklı makalemizde oversized palto hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*