NİHAN GİYİM 2017 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU


2017-Nihan-giyim-kıs-koleksiyonu

Nihan giyim kış koleksiyonu

En iyi tesettür markalarından birisi olan Nihan giyim markası 2017 sonbahar kış koleksiyonunda da yine farkını göstererek farklı tasarımlara imza atmıştır. Pardösü, kaban ve mont modellerinin yanı sıra kap modelleri de Nihan giyimin bu sene en dikkat çeken parçalarından birisidir.

Kışı rahat ve sıcak geçirmenizi sağlayacak olan Nihan kaban modellerinde bu senenin modası olan kürk detaylar oldukça sık kullanılmış. Manto modellerinde ise bayanların hem spor hem de oldukça şık görünmesini sağlanarak kürkler ile küçük dokunuşlar yapılmış.

Kap ve pardösülerde ise düz renkli kumaşların yanı sıra desenli kumaşlarda kullanılmış. Özellikle tesettürlü genç bayanların tercih ettiği kap modellerini kot pantolonları ve kısa topuklu botlarla tamamlayabilirsiniz.

Bu senenin modası olan renkleri kullanmayı tercih eden Nihan markası kıyafetlerinde siyah, lacivert ve koyu yeşil renk tonlarının yanı sıra toprak renk tonlarını da kullanmayı tercih etmiş.


Pardösü ve kaplarda aksesuar olarak kemerler kullanılmış. Kemerler pardösü ve kaplara spor bir görünüm katmış. Ayrıca düğme detaylarda oldukça dikkat çekici. Pardösüler üzerine genelde büyük düğmeler kullanılarak farklı bir görüntü oluşturulmuş.

Nihan giyim pardösü, kaban, mont ve kap modellerinin yanı sıra elbise ve eşarp modelleri de oldukça dikkat çekici. Tek renk siyah elbise üzerine bu senenin modası olan işlemler kullanılmış. Şallarda ise yine tek renk şallar seçilerek siyah, lacivert, kahverengi gibi renkler kullanılmış.

Nihan giyim 2017 sonbahar kış koleksiyonun çekimlerini Ukrayna Kiev’de gerçekleştirmiştir. Bu senenin modellerinden dikkat çeken parçalar ise şunlardır.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 TUNİK MODELLERİ başlıklı makalemizde 2017 Tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.