NİHAN GİYİM 2017 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU


Nihan-Giyim-2017-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu

Nihan giyim ilkbahar/yaz

Ünlü tesettür marklarından birisi olan Nihan Giyim 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Birçok tesettür mağazasında vitrinlerde yerini almaya başlayan koleksiyon hakkında sizlere biraz bilgi verelim.

Biliyorsunuz bu sene rahatlığın ön planda da tutulduğu ama şıklığında elden bırakılmadığı bir sene olacak. Özellikle yazın sıcak günlerinde bunaltan sıcak havaların etkisini azaltacak bol ve ince kumaşlardan yapılmış kıyafetler moda.

Nihan Giyim 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonun da günlük yaşamda bayanların nasıl kolaylıkla şık kıyafetlere sahip olabileceğiniz göstermiş.

Özellikle gençlerin daha çok giymeyi tercih ettiği elbise ve tuniklerde spor bir şıklık yaratılmış. Senenin modası olan nakış işlemeler ve çiçek desenler kıyafetlerde kullanılarak zarif bir hava oluşturulmuş.

Yazlık giyimde en çok dış giyim kıyafeti olarak seçilen kaplarda farklı boy seçenekleri ve renk seçenekleri ile bayanların göz zevkine hitap edilmeye çalışılmış.

Pardesülarda yine senenin modası olan aksesuar detaylara oldukça fazla yer verilmiş. Düğmeler ve kemerlerle hareketlendirilen pardesü modellerinde daha çok yaza yakışan açık renkler kullanmayı tercih etmişler.

Tabii ki yazın en önemli kıyafetlerinden biri olan abiyelerede koleksiyonda yer verilmiş. Bayanların katılacağı davetlerde şıklıklarını ortaya koymaları için abiyeler üzerine taş işlemeler, payetler ve tüller eklenerek oldukça şık bir görüntü oluşturulmuş.

Nihan Giyim 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonunda tasarladığı kıyafetler ile yine adından söz ettirmeyi başaracak gibi duruyor. Yazlık alışverişinizi yaparken mutlaka Nihan Giyim’in koleksiyonunu da incelemeyi ihmal etmeyin.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.