Nihan 2015/16 Manto Kaban ModelleriNihan 2015 2016 Kaban Manto Modelleri
Nihan 2015 2016 Kaban Manto Modelleri

Nihan 2015/16 Manto Kaban Modellerinden yapılan tasarımlar harika bir model olarak farklı bir tarz olarak kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur.Nihan Giyim bu yılki tarzlarında oldukça güzel ve tasarım olarak harikulade bir tarzın kendisine ödün edinmiştir.Tesettür kiyafet modellerinin önde gelen modellerinden olan nihan harika tasarımları bize göz kırpıyor. Nihan markasının hiç kalitesini değiştirmediği ve kalitenin öncüsü olduğu tarzlarından görünmektedir.

Farklı tarzları bir araya getirerek oluşturduğu modelleri bu kış içimizi ısıtacak şekilde tasarlanmış olup aynı zamanda beğenileri kendine öncü edinerek farklı bir modeller  Nihan’ın kendine has tarzını göstermektedir. Bordo,Sarı,Siyah ve Lacivert kaban manto modelleri  oldukça zarif zarafetini korumaktadır. Her yaş kadının kendine göre bulacağı modelleri tarz edinen Nihan, klasik modelleri ile birlikte yeni ürettiği modelleri de beğenilere sunulmuştur.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.