Nihan 2015 Tunik Modelleri


V Yaka Lacivert Nihan 2015 Tunik Modelleri
V Yaka Lacivert Nihan 2015 Tunik Modelleri

Deri Kemerli Mercan Nihan 2015 Tunik Modelleri
Deri Kemerli Mercan Nihan 2015 Tunik Modelleri

Tesettürlü hanımların kullanmaktan en fazla keyif aldığı kıyafetlerden birisi olarak kabul edilen tunikler, eğer ki kaliteli bir markadan tercih edilirse çok daha başarılı sonuçlar verebiliyor. Tuniğinizin kaliteli oluşu, ister istemez yaptığınız kombine de yansıyor ve bu sayede birbirinden şık sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Son dönemde özellikle tunik modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nihan, 2015 senesi için ürettiği tuniklerle büyük bir beğeni topladı. Herkesin beğenebileceği tarzda genele hitap eden fakat tarz ürünler çıkartan Nihan, bu açıdan gerçektende tebrik edilmeyi hak ediyor. Eğer ki sizlerde tesettür tunik arıyorsanız ilk olarak Nihan modellerine göz atmalısınız.

Nihan 2015 tunik modelleri şöyle bir incelendiğinde ilk olarak açık rengin hakimiyetinde gibi görünüyor. Hemen her modelde kullanılan açık tonlar sayesinde iç ferahlatan bir sonuç elde edilmiş gibi. En fazla tercih edilen renklerden birisi olan somon, doğru kullanıldığında ne kadar eşsiz bir renk olduğunu bir kez daha ispatlamış durumda. Bunun yanı sıra beyaz ya da beyaza yakın tonlardaki renklerin 2015’te çok fazla tercih edileceğini de belirtmemiz gerekiyor.

Nihan 2015 tunik modelleri arasında yer alan asimetrik kesimli tunikler şu an için en fazla ilgi gören model konumunda. Buna güzel bir alternatif arayanlara ise pudra rengi, belinde deri kemer detayı bulunan modelleri önerebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.