Nigah Kaftan Modelleri


1x1.trans
Swarovski Taşlı Nigah Kaftan Modelleri

lemeli-Pembe-Nigah-Kaftan-Modelleri-671x1024
İşlemeli Pembe Nigah Kaftan Modelleri

    Özeli zamanlarda özel kıyafetler giyilmesi gerekir. Bu yaklaşım bayanların büyük bir bölümü tarafından kabul görmüş ve uygulanmakta olan bir varsayımdır. Bayanların düğün, nikah, nişan ve kına gecesi gibi ömürleri boyunca sadece bir kere yaşamak umudu ile gerçekleştirdikleri davet ve organizasyonlarda görsel açıdan eşsiz bir sonuç elde etme çabaları olduğunu biliyoruz. Birçok tesettürlü hanım için bu gibi durumlarda ilk tercih kaftanlar oluyor. Kaftan, çok eski yıllardan beri kullanılan bir kıyafet ve tesettür giyim tarzına da fazlasıyla uyduğunu belirtmeliyiz. Hele ki Nigah gibi bir marka tarafından üretiliyorsa elde edilecek sonuç çok daha başarılı olacaktır diyebiliriz.


Nihan kaftan modelleri görüntüsü itibariyle bayanları büyülemeyi başaran nadir modellerden oluşuyor. İlk olarak dikkat çeken detay ise modellerde yoğun olarak süsleme ve işlemelerin kullanılmış olmasıdır. Fakat bu noktada tüm kaftanı kaplayan bir süslemeden ziyade kaftanda bölgesel olarak süsleme kullanılması daha iyi sonuçlar verecektir. Bu sayede hem gözleri yormayan hem de şık bir sonuç elde etmenizi sağlayan kaftanlar seçme imkanınız olabiliyor.

Nigah kaftan modelleri içerisinde yer alan en iddialı model ise Swarovski taşlarla süslenmiş olan kaftanlardır. Görsellik noktasında çok iddialı bir görüntü elde edebileceğiniz bu modele mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra siyah renkli ve boncuk süslemeli ürünlere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*