Mor Renk Tesettür Giyim Kombinleri


Zarif Bluz Mor Renk Tesettür Giyim Kombinleri
Zarif Bluz Mor Renk Tesettür Giyim Kombinleri

 

Düğme Detaylı Bluz Mor Renk Tesettür Giyim Kombinleri
Düğme Detaylı Bluz Mor Renk Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür giyim bu sene bir hayli renkli. Birbirinden canlı ve dikkat çekici renklerin kullanıldığı sektörde mor renginde çok fazla tercih edildiğini unutmamak gerekiyor. Asil bir renk olan mor, doğru kullanıldığında tahmin dahi edemeyeceğiniz bir şıklığa ulaşmanızı sağlıyor.

Mor renk tesettür giyim kombinleri bu sene oldukça popüler diyebiliriz. Birçok tesettürlü bayanın günlük kombinerinde mor renge yer verdiğini görebiliyoruz. Özellikle de bluzların bu noktada ön plana çıktığını belirtmekte fayda var. Şık, zarif ve yaz havasına uygun bir mor renkli bluz ve siyah renk etek ya da pantolon tercihi size istediğiniz şıklığı fazlasıyla sunacaktır. Bunun yanı sıra mor renkli fiyonklu bluzlarında gene siyah renk pantolonlarla kombinlendiğine de şahit oluyoruz. Fakat burada İspanyol paça detayının ön plana çıktığını da belirtmekte fayda var.

Mor renk tesettür giyim kombinleri içerisinde eteklerin de ayrı bir yere sahip olduğunu unutmamakta fayda var. Mor etekler daha çok açık renkli üstlerle kombinleniyor. Beyaz bir bluz ya da gömlek işinizi rahatlıkla görecektir. Bu tarz kombinleri isterseniz gündelik yaşamda isterseniz de gece davetlerinde tercih edebilirsiniz. Söz konusu elbiseler olduğunda da mor rengin popüler bir tercih olduğunu söylemeliyiz. Sade mor renk elbiseler şu aralar tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.