MODAMERVE TESETTÜR HAMİLE GİYİM KOLEKSİYONU


Modamerve-Hamile-Giyim-Koleksiyonu

Tesettürlü bayanlar için hamile giyimde yeni alternatif Modamerve

Tesettürlü bayanların en çok zorlandıkları konulardan birisi de hamilelik döneminde istedikleri gibi kıyafet bulamamalarıdır. Birçok tesettür giyim markasının hamile koleksiyonu olsa da alternatifler oldukça kısıtlıdır.

Modamerve 2018 koleksiyonu içerisinde tesettür hamile giyim kıyafetlerine de yer vererek hamile bayanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Tesettür giyimde öncü olmaya aday olan Modamerve yeni sezon koleksiyonunda hamilelerin rahatlıkla kullanabileceği her ortama uygun olan hamile kıyafetlerini tasarlamıştır. Hamilelik döneminin zorlukları bilinerek hareket edilen koleksiyon içerisinde tunik, elbise, gömlek ve hamile pantolonları gibi birçok parça yer almaktadır.

Modamerve hamile giyim koleksiyonu içerisinde hamile bayanların her mevsim rahatlıkla kullanabilecekleri tuniklere oldukça fazla yer verilmiş. Tuniklerde sezonun trendi olan desenlere yer verilerek şık ve gösterişli modeller ortaya çıkartılmış.

Hamilelik döneminde özel günlerde giyilecek tesettür elbise bulmak oldukça zordur. Modamerve hamile koleksiyonu içerisinde birbirinden şık günlük ve özel günlerde kullanılacak elbiselere de yer vererek bayanların her daim şık olmasını sağlamış.

Hamile giyim kıyafetlerini seçerken içerisinde rahat edebileceğiniz özellikle sıcak yaz günlerinde sizi bunaltmayacak olan kıyafetler seçmeye özen göstermelisiniz. Modamerve’de bu konuda büyük bir özenle çalışarak tasarımlarında hamilelerin rahat edebileceği kumaşlardan ürünler üretmeye çalışmış.

Modamerve hamile giyim koleksiyonu tesettürlü hamile bayanların göz atması gereken birbirinden şık ve iddialı tasarımları bir arada bulunduran bir koleksiyon olmuş diyebiliriz.

Kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/anne-adaylari-modamervenin-hamile-giyim-modelleri-ile-tanisin.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.