Modailgi Ceket Modelleri 2016


1x1.trans
Deri Detaylı Modailgi Ceket Modeli

Tesettür giyimde farklı tarzlarda ürün çıkartabilen az sayıda marka var. Bunların başında yer alan Modailgi ise son dönemde yükseliş içerisinde olan ve birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaran bir isim. Özellikle ceketleriyle adından söz ettiren Modailgi, 2016 senesi için tasarladığı ceket koleksiyonu ile sokak modasına etki etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Modailgi’nin şuana kadar en fazla dikkat çeken modelleri arasında ilk sıraya deri ve deri detaylı ürünleri yazabiliriz. Deri ceketleri sayesinde biraz daha spor bir kombin yapmak isteyenlere hitap eden marka, özellikle lacivert renkli deri ceket sayesinde şimdiden birçok bayanın kalbine taht kurmayı başarmış durumda. Bunun aksine biraz daha klasik tarzda giyiniyorsanız deri detaylı ceketlerin sizler için daha doğru bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Sıfır yaka olarak tasarlanan bu modeller ağırlıklı olarak açık renklerde diyebiliriz.


Markanın bir diğer popüler ürün grubu ise koyu renkli ceketler. Resmi bir görüntüye sahip olan bu modeller şu sıralar özellikle çalışan bayanların dikkatini çekmeyi başardı bile. Daha çok lacivert ve gece mavisinin ön plana çıktığı modelleri gene koyu renkli pantolon ya da etekler ve ceketin içine giyeceğiniz açık renkli bluzlarla kombinlemek mümkün.

Modailgi’nin blazer tarzdaki ceketleri de hem gündelik yaşam hem de iş hayatı için ideal tercihler olarak ön plana çıkıyor. Özellikle kırçıllı rengin kullanıldığı modeli mutlak surette incelemekte fayda var. Söz konusu model koyu gri pantolonlarla mükemmele yakın bir uyum sergiliyor.

Söz konusu ceketler olduğunda alternatif renklere de büyük ilgi gösteriliyor. Modailgi bu noktada kırmızı ve kahve tonlarıyla farklılık yaratmış durumda. Kahve tonlarındaki modeller daha çok salaş bir forma sahip ve gene sıfır yaka detayı ön plana çıkıyor. Kırmızı renkli ürünler ise dikkat çekici yapısıyla kombinine renk katmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Erkekler Umrede Nasıl Giyinmeli başlıklı makalemizde Bol tesettür kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*