MinelAşk 2015 Sonbahar Kış Kaban Hırka Modelleri


1x1.trans

 

 

Minel-Aşk-2015-Kürklü-Kapitone-Kaban-Siyah-683x1024
Minel Aşk 2015 Kürklü Kapitone Kaban Siyah

MinelAşk 2015 Sonbahar Kış Kaban Hırka Modelleri harika tasarım ve kesimleri ile farklı bir hava katmıştır. MinelAşk Apalot kesimli kabanlar harika tasarım ve güzel renkleri ile zarif ve zerafet içinde kullanıcılar sunulmuştur.


MinelAşk 2015 Sonbahar Kış Kaban Hırka Modelleri Kapitone kabanlar saks mavisi renkleri ile bu yılın modası olacak bordo rengi ile çok güzel tasarımlar oluşturmuştur. Sonbaharın serin havalarında ve kışa geçilirken hırka modelleri de kadınların beğenisine sunulmuştur.MinelAşk 2015 Sonbahar  hırka modellerinden Kış güneşi  hırka modelleri çok şık bir şekilde tasarlanmış özellikle kahve hırka modeli harika bir şekilde karşımıza çıkmıştır. Zümrüt hırka modelide fevkalede güzel bir şekilde sonbaharın serin havalarında hemen giyilebilecek bir hırka modelidir.

MinelAşk 2015 Sonbahar Kış Kaban Hırka Modelleri bu yıl kendini gösterecek modellerle vitrinleri süsleyecektir.Özellikle Kapitone kabanlar ile Apalot Kabanlar ve Kış güneşi Hırka modelleri vitrinleri süsleyecektir.

 

Bir önceki yazımız olan İpekevi 2015 2016 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu başlıklı makalemizde İpekevi Şal Modelleri ve İpekevi Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*