Minel Aşk Tesettür Yaz Kombin Modelleri


Minel Aşk Tesettür Yaz Kombin Modelleri
Minel Aşk Tesettür Yaz Kombin Modelleri

Yeşil Minel Aşk Tesettür Yaz Kombin Modelleri
Yeşil Minel Aşk Tesettür Yaz Kombin Modelleri

    Yaz aylarında tesettürlü bayanlar için birkaç marka, son derece başarılı ürünleri piyasaya sürerek ve yerinde, şık kombinler yaparak çok büyük bir hizmet veriyor. Bu markalar arasında ise Minel Aşk, diğerlerine nazaran çok daha başarılı işlerin altına imza atmasıyla biliniyor. Bu senenin yaz ayları içinde kombinlerini piyasaya süren marka, gene son derece başarılı bir seriyi tesettürlü bayanların kullanımına sunmuşa benziyor. Yaz aylarında hem şık görünmek hem de sıcaklardan fazla etkilenmeden zaman geçirmek istiyorsanız ilk olarak Minel Aşk’ın yaz kombinlerine göz atmanızda fayda olacaktır.

Minel Aşk tesettür yaz kombin modelleri arasında en çok dikkat çekenler elbiselerdir. Bu modellerde elbiselerin koyu tonlarda olduğu, ve bunların açık tonlarda parlak, büyük kemerlerle kombinlendiğini görmek mümkündür. Bordo, renklerdeki bir elbisenin beyaz parlak taşlı bir kemer ile kombinlenmesi sayesinde ortaya ciddi anlamda güzel bir sonuç çıkabiliyor. Eşarp konusunda da gene açık tonlara yönelmek bu kombinde daha akıllıca olacaktır. Aksi halde görüntünüz fazla koyu renkler sebebiyle boğuk olacaktır.

Minel Aşk tesettür yaz kombin modelleri arasında sezonun beklide en popüler kombini olan kot kombin yer alıyor. Açık renkte kot bir elbisenin biraz daha koyu tonlarda ve orta büyüklükte kemer ile kombinlenmesi sayesinde son derece başarılı bir görüntü elde edilebilir.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.