Minel Aşk Sonbahar Tesettür Kap Modelleri


Sarı Kemerli Minel Aşk Tesettür Kap Modelleri
Sarı Kemerli Minel Aşk Tesettür Kap Modelleri

Sonbahar kendini iyiden iyiye hissettirmiş durumda. Hava sıcakların hissedilir derecede düşüşler yaşanmışken ilerleyen günlerde havanın çok daha soğuk olması bekleniyor. Bu sebeple de giyim tarzımızı sonbahara göre değiştirmemiz gerekiyor.

Siyah Minel Aşk Tesettür Kap Modelleri: Kaliteli kombinler için siyah vazgeçilmezlerden birisidir. Siyah kap modelleri birçok tarza giden yapısı sayesinde hemen herkes tarafından tercih edilirken fermuarlı kapların çok daha popüler olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında siyah üzerine altın rengi düğmelerin olduğu modelleri de incelemenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Bordo Minel Aşk Tesettür Kap Modelleri: Tesettür giyimde bordonun yeri her daim ayrı olmuştur. Hemen her yıl sokak modasına etki etmeyi başaran bordo Minel Aşk’ın ürün grubunda da bolca yer bulmuş durumda. Bordonun dikkat çekici görüntüsü şuan için tesettürlü bayanların ilgisini fazlasıyla çekerken en çok tercih edilen ürünlerin düğmeliler olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Yeşil Minel Aşk Tesettür Kap Modelleri: Yeşilin her tonu tesettür giyimde kullanılıyor. Daha şık ve iddialı bir görüntü için Minel Aşk’ın koyu yeşil kaplarına göz gezdirebileceğiniz gibi, daha günlük bir şeyler arıyorsanız açık yeşil renkli modelleri kullanabilirsiniz. Açık yeşilin zarif görüntüsü kombinde ciddi bir fark oluşturacaktır.

Sarı Minel Aşk Tesettür Kap Modelleri: Son dönemde yükseliş içerisinde olan renklerden birisi diyebileceğimiz sarı, hem tesettür kaplarda hem de Minel Aşk koleksiyonunda popüler seçimlerden birisi konumunda. Sarının daha çok açık tonlarını görebildiğimiz koleksiyon içerisinde kemerli modeller çalışan kesim tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.