Minel Aşk Kış Sezonu Kap Modelleri


Bordo Fermuarlı Minel Aşk Kış Sezonu Kap Modelleri
Bordo Fermuarlı Minel Aşk Kış Sezonu Kap Modelleri

Tesettürlü bayanların bir hayli sevdiği Minel Aşk, kış sezonu için tasarladığı ürünlerle herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Kışlık ürünlerinde hem işlevselliği hem de şıklığı ön plana çıkartan Minel Aşk, özellikle kap modelleriyle sokak modasına etki etmeye başladı bile.

Yeşil Minel Aşk Kap Modelleri: Tesettürlü bayanların sevdiği renklerden birisi olan yeşil, ilerleyen günlerde birçok kişinin kombininide karşımıza çıkacak. Yeşili ne çok koyu ne de çok açık tonlarda kullanan Minel Aşk, kaşe kapları sayesinde sizi soğuklardan gayet başarılı şekilde koruyabiliyor. Alternatif olarak daha sade modellerin olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Püsküllü Minel Aşk Kap Modelleri: Kapların çok sade ürünler olduğunu düşünüyor ve bunlara biraz hareketlilik gerektiğini savunuyorsanız, püsküllü kaplar tam da aradığınız ürünler diyebiliriz. Son zamanlarda popülerliği giderek artan püskül detaylı kapların genel görüntüsü sade fakat bir o kadar da zarif ve şık diyebiliriz.

Siyah Minel Aşk Kap Modelleri: Minel Aşk’ın en fazla ilgi gören ürün gruplarından birisi olan siyah renkli kaplar sokak modasında da bolca karşımıza çıkıyor. Düğmeli modeller kullanım kolaylığı sağlamasının yanında görüntüsüyle de sade ve şık duruyor. Alternatif olarak düz kesimli ürünlere de göz gezdirmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Bordo Minel Aşk Kap Modelleri: Minel Aşk’ın kapları içerisinde en zarif ve en şık olan ürünler tartışmasız bordo renkli olanlar. Bordonun kaliteli görüntüsünü sonuna kadar kullanan Minel Aşk, düz kesimli ürünleriyle beğeni topluyor. Bunun yanında fermuar detaylı modelleriyle de birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardıklarını da söylemek gerekiyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.