Minel Aşk Kaban ve TrençKot ModelleriMinel Aşk 2015 Kaban ve Trenç kot modelleri sonbahar ve kış sezonun en beğenilen kaban ve trenç kot modelleri arasına gireceğe benziyor. Minel Aşk Kaban modelleri oldukça şık ve renkleri ile bu kışı sıcak geçireceğe benziyor.

Minel Aşk Kabanların renkleri oldukça güzel seçilmiş ve sonbahar kış sezonuna hazır olduğunu göstermektedir. Minel Aşk Apolatlı kabanları oldukça zarif tasaraım siyah,bordo ve bej renkleriyle kışa merhaba demeye hazır bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Osmanlı işlemeleri ile geçmişimizi günümüze bağlayan ve bir köprü oluşturan kaban modeli olarak Minel Aşk Osmanlı kaban modeli de oldukça zarif tasarımıyla beğenilere sunulmuştur.

Minel Aşk Kürklü kapitone modelleri de tasarımı ve işlemeleri ile oldukça güzel şık görünmektedir.

Minel Aşk Krokodil Trençkot Yeşil

Minel Aşk  Trençkot modellerinde Renkleri ve imajı ile yine sonbahara damga vuracağa benziyor.Minel Aşk İndigo trençkot modeli kendine özgü bir hava katan trençkot  tasarımı ve rengi ile özel bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. İndigo trençkot modeli oldukça zarif ve albenili bir modeldir. Minel Aşk Krokodil krokodil trençkot modelide kendine özgü bir havası olan tasarımlanmış modeldir. Sonbahara damgasını vuracağına inandığımız minel aşk modeli size özel tasarımları ile beğenilerinize sunulmuştur.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.