MİNEL AŞK 2017 ABİYE KOLEKSİYONU


Minel-Ask-2017-Abiye-Koleksiyonu

2017 Minel Aşk abiye koleksiyonunda dikkat çeken parçalar

Tesettür giyim markaları içerisinde önemli bir yere sahip olan Minel Aşk, 2017 İlkbahar yaz abiye modasında da dikkat çekici yeni koleksiyonu ile göz dolduracak. Her yaştan bayanın zevkine hitap eden kıyafetler arasından önce çıkan parçalar hakkında sizlere biraz bilgi verelim.

Minel Aşk 2017 abiye koleksiyonunda sadeliğin ve rahatlığın ön planda olmasını sağlamış. Kıyafetler üzerine eklenen küçük detaylar ile sadelik abartılmadan hareketlendirilmeye çalışılmış. Parıltılı kıyafetleri sevenler için de daha sade kıyafetleri sevenler için de farklı tasarımlar ortaya konmuş.

 

Minel Aşk 2017 abiye koleksiyonunda öne çıkan ilk parçalardan birisi Candy olarak adlandırılan inci detaylı elbisedir. Elbiselerde inciler ile yapılan işlemeler elbiselere farklı bir hava katmıştır. Bu elbiselerde daha çok tül duvaklar kullanılarak oldukça farklı bir görüntü oluşturulmuş. Genç tesettürlü bayanlar, nişan törenlerinde bu elbiseyi rahatlıkla kullanabilir.

Kelebek süslemelerin ve inci detayların birlikte kullanıldığı ve Minel Aşk 2017 abiye koleksiyonunda dikkat çeken bir diğer parça ise Monaslisadır. Genç tesettürlü bayanların bu sene davetlerde ve nişan törenlerinde kullanabileceği oldukça hoş bir kıyafettir. Hatta bu abiyeyi mezuniyet töreninde dahi giyebilirsiniz.

Leof abiye olarak adlandırılan oldukça ışıltılı abiye modelleri bu sene dikkat çeken bir diğer parçadır. Her zaman gösterişli olmayı bütün dikkati üzerinde toplamayı seven bayanların tercih edebileceği bir modeldir. Bu modelde bordo ve lacivert renk oldukça fazla dikkat çekmektedir.

kaynak:http://tesetturkiyafetmodelleri.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.