Mimya 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonları 

Mimya 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu tunikler
Mimya 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu tunikler

Yeni Sezonun yeni elbiseleri vitrinlerde yerini almaya başladı. Mimya 2015-2016 Sonbahar Kış koleksiyonu Tesettür giyiminde önemli yer alacağa benziyor.Göze çarpan ilk modellerden birisi kaftan yelektir. Şık Tasarım oldukça canlı ve güzel renklerle çok güzel bir model oluşturmuştur.

Mimya 2015 2016 sonbahara kış koleksiyonunda beş farklı renkte tunikler sonbahar ve kışa özel renkleri ile tasarlanmıştır. Kahve ve bordo renkleri oldukça şık bir görüntü vermektedir. Ayrıca jakarlı tuniklerde bizi eskilerden günümüze getiren modeller olarak çok hoş bir tasarım olmuştur.

Bazı tesettür markalarının sade modellerinden sıkılmış olan tesettürlü bayanlar Mimyanın desenli elbiseleri oldukça şık tasarımları ile beğenilere sunulmuştur. Mimya farklı desen ve renkleri ile mağazalarda satışlara sunulmuştur.

 

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.