Michael Kors Çanta Modelleri


Kırmızı Michael Kors Çanta Modelleri
Kırmızı Michael Kors Çanta Modelleri

Bizlerin en önemli aksesuarı tartışmasız çantalar. Her kombinde mutlaka kullandığımız çantalarda kaliteli modeller görsel açıdan da çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Hal böyle olunca da akıllara ilk olarak Michael Kors çantaları geliyor.

Kırmızı Michael Kors Çantaları: Michael Kors çanta konusunda son derece tecrübeli ve rüştünü de tüm dünyaya ispat etmiş bir marka. Özellikle de kırmızı renkli modelleriyle sokak modasında ve özel davetlerde sıklıkla boy gösteren Michael Kors, dikkat çekici çanta sevenlerin ilk tercihlerinden birisi konumunda. Kırmızı renkli çantaları siyah ağırlıklı kombinlerde kullanmanızı da şiddetle tavsiye ediyoruz.

Beyaz Michael Kors Çantaları: Çantalarda beyaz renk bir çoğumuzun sevdiği bir tercih. Beyaz çantaların sakin görüntüsü, gösterişli kombinleri dengelemek noktasında çok doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra beyaz çantalarda küçük, askılı modellerin de güzel bir alternatif oluşturduğunu hatırlatmakta fayda var.

Siyah Michael Kors Çantaları: Siyah hemen her kombine gidebilen, kullanabilirliği son derece yüksek bir renk ve Michael Kors kalitesi ile bir araya geldiğinde de ortaya eşsiz sonuçların çıkabiliyor. Siyah çantaları açık tonlu kombinlerde kullanabilir ya da gene siyah ağırlıklı kombinlere ekleyerek bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Mavi Michael Kors Çantaları: Michael Kors’un şu sıralar en fazla tercih edilen ürün grubu mavi renkli modeller. Koyu mavi renkli çantaları gece davetleri için yapılan kombinlerde, açık mavi renkli çantaları ise günlük yaşamda yaptığınız kombinlerde kullanabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.