MEZUNİYET İÇİN SEÇİLEBİLECEK EN GÜZEL TESETTÜR ABİYE MODELLERİ


1x1.trans
Mezuniyet-Abiye-Onerileri

Mezuniyet töreni için tesettür abiye önerileri

Yaz ayları yaklaştıkça genç tesettürlü bayanların en büyük telaşlarından birisi de mezuniyet törenlerinde ne giyeceklerine karar vermektir. Genç tesettürlü bayanlar bu özel günde şık ve zarif olamak isterler. Bunun için de en doğru abiyeyi seçmeye çalışırlar. Bugün genç tesettürlü bayanlara yardımcı olmak için mezuniyet abiyesi önerileri sunmak istiyoruz.

Daha önce sizlerle birçok yazımda bu yılın abiye trendleri hakkında bilgiler paylaştım. Bu yazılarımı da inceleyerek bu yılın abiye modasındaki trendleri öğrenebilirsiniz. Ben bugün sizler için beğendiğim birkaç abiye modelini sizlerle paylaşmak istiyorum.

mezuniyet-abiyesi-onerileri3

Mezuniyet töreninizde şık ve zarif bir görünüm elde etmek için bu şekilde beden kısmı sade ve etek kısımlarında yıldız detayları bulunan bir abiye tercih edebilirsiniz. Kabarık etekli bu abiye modelini sade bir eşarp veya şal ile tamamlayarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Burada olduğu gibi abartıdan uzak bir aksesuarı eşarbınız üzerinde kullanabilirsiniz.

mezuniyet-abiyesi-onerileri5


Dantel detaylar abiyeler üzerinde bu sene de oldukça fazla kullanıldı. Bu şekilde iki renk ile güzel bir uyum yakalanan dantel detaylı bir abiye mezuniyet abiye önerileri arasında iyi bir alternatif olacaktır.

mezuniyet-abiyesi-onerileri2

Mezuniyet töreninizde gösterişli olmak ve bütün dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu tarz bir abiye tercih edebilirsiniz. Beden kısmı için parlak kumaşlar tercih edilirken etek kısmı daha sade tutulmuş. Yine kullanılan sade bir şal ve küçük bir şal aksesuarı ile de güzel bir uyum yakalanmış.

mezuniyet-abiyesi-onerileri4

Tabii ki tül detaylı abiyeler genç tesettürlü bayanların vazgeçilmez abiye modellerinden birisi. Burada etek kısmında kullanılan tüller ile beden kısmında kullanılan şerit tül ile güzel bir uyum yakalanmış. Mezuniyet abiye önerileri içerisinde mutlaka bu tarz tül detaylı abiyeler karşınıza çıkacaktır. Daha genç ve dinamik bir görünüm için bu tarz bir abiye seçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.tarzitrend.com/gencleri-hayran-birakacak-2018-tesettur-abiye-modelleri.html

Bir önceki yazımız olan 2018 BONE TRENDLERİ başlıklı makalemizde 2018 bone trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*