MEVSİMLİK SÜET TRENÇKOT MODELLERİ


Tesettur-Giyimde-Suet-Trenckotlar

Tesettür giyimde süet trençkot modelleri

Eylül ayına girdiğimiz şu günlerde sonbahar-kış sezonun öne çıkan kıyafetleri de belli olmaya başladı. Birçok tesettür giyim firması yeni sezon koleksiyonlarını tesettürlü bayanların beğenisine sundu. Bu yıl tesettür giyimde en çok dikkat çekecek olan dış giyim kıyafeti ise süet trençkotlar olacak diyebiliriz.

Trençkotlar mevsim geçişlerinde bayanlar tarafından en çok tercih edilen dış giyim kıyafetleridir. Hem günlük kullanım için hem de özel kıyafetler ile kullanım için oldukça ideal olan bu parça her bayanın dolabında olması gereken kıyafetlerden birisidir.

Son yıllarda tesettür giyim markaları tesettürlü bayanların rahatlıkla kullanabileceği çok şık ve gösterişli trençkot modelleri tasarladı. Bu yılda yine sonbahar kış koleksiyonları içerisinde en dikkat çeken parçalardan birisi trençkotlar olacak.

Bu yıl tesettür giyim modasında trençkotların en dikkat çekici detayları ise kumaşı olacak. Tesettür modasında süet trençkotlar farklı görünümleri ile bayanlar tarafından oldukça fazla ilgi görecektir.

Tesettür giyimde süet trençkotlar renkleri ve modelleri ile oldukça dikkat çekici olacak. Daha çok kahverengi, lacivert, siyah, bordo, haki gibi koyu renkler tercih edilmiş olsa da toz pembe ve sarı gibi açık renk tonlarını da görmemiz mümkün.

Süet trençkot modellerinde yaka detayları, kuşaklar, apoletli omuzlar ve büyük cepler en çok dikkat çeken ayrıntılardan. Süet trençkot modelleri her yaşa ve her zevke hitap ediyor diyebiliriz. Ama sonbaharda genç tesettürlü bayanların vazgeçilmez dış giyim kıyafeti olacağından eminim.

yazının alındığı kaynak:  https://www.tarzitrend.com/kacirmamaniz-gereken-mevsimlik-suet-trenckotlar.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.