MEVSİM GEÇİŞLERİ İÇİN EN İYİ KAP VE PARDÖSÜ MODELLERİ


Mevsim-Gecisleri-İcin-En-İyi-Kap-Ve-Pardosu-Modelleri

2018’in en iyi kap ve pardösü modelleri

Hava sıcaklıkları iyiden iyiye kendini hissettirse de yinede dışarı çıkarken üzerimize bir şeyler almadan çıkamıyoruz. Bu havalarda bayanlar için en iyi kurtarıcı parçalar kaplar ve pardösüler oluyor. Sizler için 2018 yılının en iyi kap ve pardösü modellerini bir araya getirdik.

A kesim trençkotlar her sezon kendine her buluyor diyebiliriz. Bu yılda kuşaklı veya belden oturan modelleri ile sokak sitilinde bayanların dikkatini çekecek. Özellikle krem, vizon, bej gibi açık renk tonları bu yıl vitrinlerde çok fazla göreceğiz.

Giyin çık modasına oldukça uygun olan spor kaplar bu yıl genç tesettürlü bayanların gözdesi olacak. Kapüşonlu, fermuarlı, beli lastikli ve daha birçok farklı şekilde tasarlanan kaplar günlük yaşam için oldukça ideal parçalar. Spor kaplarda bu yıl renk çeşitliliğinin oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Açık mavi, mavi, turuncu gibi canlı ve iddialı renkler karşımıza sıklıkla çıkacak.

Bu yıl dış giyim kıyafetlerinde en çok dikkat çeken parçaların başında pardösüler geliyor. İlk bakışta elbise görünümünü veren bu pardösüler bu yıl bayanların gözdesi olacak. Günlük yaşamda kullanılabilecek en ideal parçalardan olan bu giyin çık pardösü modelleri gece gezmelerinde de rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlar.

Baharlık süet kaplarda bu yılın dikkat çeken tasarımları arasında yerini alıyor. Süet şıklığını bahar aylarında yaşamak isteyen bayanlar ünlü giyim markalarının koleksiyonları içerisinde yer alan bu diz altı boylarındaki kaplara mutlaka göz atmalılar.

Ekose desenli kaplarda bu yıl iş ortamında rahatlıkla kullanılabilecek parçalardan. Bu yıl çizgili kaplarda oldukça moda. Ekose ve çizgili kap modelleri sıklıkla karşımıza çıkacak. Özellikle günlük yaşam dışında iş ortamında bu şık kapların kullanılması tesettürlü bayanlar için çok büyük bir avantaj olacak.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/mevsim-gecisleri-icin-sezonun-en-guzel-kap-ve-pardosu-modelleri.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.