MERVE TÜYLÜ 2017 EŞARP MODELLERİ


Merve-Tuylu-Esarp-Modelleri

Merve Tüylü eşarpları

Ünlü eşarp markalarından birisi olan Merve Tüylü 2017 Eşarp koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Yazın bütün renklerini bulunduran koleksiyonlardaki eşarplar tamamen ipek kumaştan yapılma.

Merve Tüylü eşarp modellerine baktığımızda, yazın moda rengi olan maviyi bütün tonları ile görmekteyiz. Eşarp üzerine eklenen detaylar ile bir bütün oluşturan mavi oldukça şık durmakta.

Çiçek desenlerin bu sene oldukça fazla kullanıldığını biliyoruz. Merve Tüylü koleksiyonunda yer alan özel parçalarda mutlaka yazın trendi olan çiçek desenlerine yer vermiş. Baharın ve yazın tüm canlılığını bu eşarplar sayesinde hissedebilirsiniz.

Eşarplarda bu sene dikkat çeken bir diğer detay geometrik desenler olacak. Merve Tüylü koleksiyonunda yer alan eşarplarda geometrik desenlere fazlaca yer vermiş ve canlı renkler ile bu desenleri birleştirerek oldukça güzel bir uyum yakalamış.

Merve Tüylü eşarp modelleri içerisinde bir diğer dikkat çeken eşarp deseni ise denizci detayların bulunduğu eşarp modeli. Özellikle spor giyim için uygun olan bu model mavi tonları ile ruhunuzu dinlendirecek. Ayrıca koleksiyonda sadeliği seven bayanlar için de tek renk üzerine çizgiler ile hareketlendirilmiş parçalarda bulunmakta.

Merve Tüylü 2017 eşarp  modellerinde kırmızı, mor, yeşil, bebe mavisi ve mavi gibi sezonun moda olan bütün renklerini kullanmayı tercih etmiş. Koleksiyon içerisindeki bütün eşarplar tasarımları ve kalitesi ile dikkat çekmekte.

Özel günlerde, katılacağınız davetlerde kıyafetlerinizin üzerine kaliteli ve modaya uygun olan eşarplar arıyorsanız eğer mutlaka Merve Tüylü’ nün 2017 eşarp koleksiyonuna göz atmalısınız.

Kaynak:http://www.tesetturgiyim.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.