Merve Gündüz Tunik Modelleri


Saks Mavisi Merve Gündüz Tunik Modelleri
Saks Mavisi Merve Gündüz Tunik Modelleri

Mürdüm Merve Gündüz Tunik Modelleri
Mürdüm Merve Gündüz Tunik Modelleri

Merve Gündüz geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü koleksiyon ile tesettürlü bayanlarca çok benimsenmişti. Bu sene de aynı başarıyı devam ettiren marka, tunikleri sayesinde kısa sürede sokak modasına etki etmeyi başardı.

Merve Gündüz tunik modelleri kaliteli görüntüsü sayesinde kısa sürede tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başardı. Tuniklerde bu sezon daha çok salaş ve rahat ürünlere yer veren marka, koleksiyonunda geniş bir ürün çeşitliliğine yer vererek bu sayede daha da kullanışlı bir ürün grubuyla karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Bordo renkli tunikler sokak modasında da karşımıza sıklıkla çıkıyor ve siyah renkli pantolonlarla kombinlendiğinde ortaya gerçekten hoş sonuçlar çıkabiliyor. Bunun yanı sıra saks mavisi tuniklerinde sizler için güze bir alternatif oluşturduğunu söylemek gerekiyor. Saks mavisi başlı başına kaliteli bir görüntüye sahipken işin içine biraz daha gösteriş katmak isteyen bayanlara tavsiyemiz saks mavisi üzerine altın rengi nakışların işlendiği ürünler olacaktır.

Merve Gündüz tunik modelleri siyah renkli ürünleri sayesinde sade bir şıklığa ulaşabiliyorsunuz. Siyah renkli tuniklerde kullanılan kemer detayı görsel açıdan çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Havaların ısınmasıyla birlikte çiçek desenli kıyafetlerinde popülerliği artıyor ve bu noktada Merve Gündüz, çiçekli tunikleri sayesinde ön plana çıkıyor. Son olarak etek ucunda şerit halinde tül detaylarının kullanıldığı yeşil renkli tuniklerinde göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.