MACHKA 2018-2019 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU


Machka-2018-2019-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu

Machka sonbahar- kış koleksiyonu

Zamana meydan okuyan tasarımları ile dikkat çeken Machka 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonu ile yeni sezona merhaba dedi. Birbirinden şık ve iddialı tasarımların olduğu koleksiyonu sizler için incelemeye aldık.

Machka sonbahar-kış koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken detay gündüzden geceye geçişi kolayca sağlayacak olan tasarımlara koleksiyon içerisinde sıklıkla yer verilmesi olmuş. Özellikle ince işçiliğin kullanıldığı tasarımlar koleksiyonda dikkat çeken bir diğer ayrıntı.

 

Bu yılın modası olan ceket- pantolon takımlarına Machka’da koleksiyonu içerisinde sıklıkla yer vermiş. Pantolonlarda vücuda oturan tasarımlar tercih edilmiş. Belden kırmalı kemerli coolwool sigaret pantolonlar ve bu pantolonlara eşlik edecek olan yün trikolar koleksiyon içerisinde dikkat çeken parçalar.

Ekose desenler ile tasarlanan etek, ceket ve pantolonlar bayanların ekose şıklığını yansıtmasını sağlayacak. Bu yılın bir diğer trendi kadifeye de özellikle boru paça pantolonlarda yer verilmiş.

Machka 2018-2019 koleksiyonu içerisinde bayanların davetlerde kullanacağı kıyafetlere de sıklıkla yer vermiş. Payetlerin yer aldığı elbiseler bu yıl çok moda.

 

Puantiyeler, ekose, boyuna çizgiler, çiçek desenler koleksiyon  içerisinde yer alan parçalarda kullanılmış. Bu yılın modası olan bütün trendlere Machka koleksiyonu içerisinde yer alan parçalarda ayrı ayrı yer verilmiş.

Bu kışın moda renkleri olan mavi, ekru, beyaz, siyah, gri, gold, pudra, yeşil, hardal, kahverengi, sarı ve turuncu Machka 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonu içerisinde içinizi ısıtacak renkler arasında yerini alıyor.

yazının alındığı kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/moda/trendler/kombin-onerileri/machka-sonbahar-kis-2018-2019-koleksiyonu_1120038

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.