Machka 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu


1x1.trans

Machka-2015-2016-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu
Machka 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Machka 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu modelleri ve tasarımları oldukça harika ve bu yılın vitrinlerinden hiç inmeyecek gibi görünüyor.Machka 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu diğer markaların alışılagelmiş modellerinin dışında harika tasarımlar var.Ayaydınlı grup machka olarak harika tasarımları ile giyim dünyasına sallayacak şekilde görünüyor.


Machka 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu dikkat çeken özellikle paltolar görünmektedir. Paltolar özellikle bele oturan modelleri ve kol kesimleri ile farklı tasarımları ile kışı sıcacık geçirecek bir tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Kaşmir trikolar bu yıl kışı sıcacık tutacak modeller piyasaya sunulmuştur.

Zarif dekorların ön plana çıktığı tasarımlarda göz alıcı işlemeler, kürk yaka kıvrımlar,boncuk yaka süslemeler,Çiçek işlemeleri özellikle tasarımlarda ön plana çıkmaktadır. Jakarlı tasarımlarda özellikle harika ve zerafetini koruyan bayanlar için harika modellerdir. Machka 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu özellikle bayanların bu yıl vitrinlerden indirilmesini istemeyeceği kadar zengin ve güzel modelleri beğenilere sunulmuştur. Machka 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu bulunan elbiselerin tamamı internet sitesinde ve mağazalarda satışa sunulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Setrms 2015 2016 Sonbahar Kış Modelleri başlıklı makalemizde Setrms Sonbahar Kış Modelleri ve Setrms Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*