LC WAİKİKİ MODEST KOLEKSİYONU


LCW-Modest-Koleksiyonu

Lcw yeni sezon modest koleksiyonu

Ünlü giyim markalarından birisi olan LCW yeni sezon koleksiyonu içerisinde tesettürlü bayanların kullanabileceği ve ilgisini çekecek oldukça şık bir koleksiyona imza attı.

Lcw modest koleksiyonu bu sezonun trendlerini bir arada bulabileceğiniz çok şık ve gösterişli bir koleksiyon. Koleksiyon içerisinde yer alan parçalar ünlü tesettür giyim markalarının koleksiyonları ile yarışacak parçalar diyebiliriz.

Modest koleksiyonu içerisinde elbise, yunik, pantolon, bol pantalon, ikili takım, yelek ve daha birçok parça yer alıyor. Koleksiyon içeriisnde en çok dikkat çeken ve beğendiğim parçaları ise bu yazımda sizler için bir araya getirdim.

Bu sezon ikili takımlar çok moda. Bu şekilde yelek ve bol paça pantolonlar ise tesettürlü bayanların en çok kullancağı kıyafetler olacak diyebiliriz. Hem spor şıklığı hem klasik şıklığı bir arada yaşamanızı sağlayacak olan en ideal parçalardan birisi diyebilirim.

İkili takımlarda kullanılan ekose desenler ise takımları daha şık bir hale getirmiş. Bu şekilde uzun ceketlerde de yine ekose desenler şık ve tarz bir görünüm oluşturmuş.

Tabiki elbise ve etekler Lcw modest koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken parçalar. Bu sezonun trendi olan çiçekli boydan elbiseler her yaştan bayanın zevkine hitap ediyor. Eteklerde bu sezon pileli etekler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Lcw koleksiyonu içerisinde değişik renklerde pileli eteklere de yer vermiş.

Tesettürlü bayanların vazgeçilmez kıyafeti olan tuniklerde Lcw modest koleksiyonu içerisinde sıklıkla yer verilen parçalar. Düz ve asimetrik kesim modellerinin yanı sıra farklı renkleri ile de her kıyafetiniz ile kombinleyebileceğiniz parçalar.

Lcw modest koleksiyonu içeriisnde tulum, ceket, gömlek, ve kot ceketlere de oldukça fazla yer verilmiş. Kısacası Lcw modest koleksiyonu mutlaka göz atmanız gereken koleksiyonlardan birisi.

kaynak: www.yesiltopuklar.com/lc-waikiki-modest-koleksiyonu-ile-ister-spor-ister-sik.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.