LAVİDOR 2017 EŞARP MODELLERİ


Lavidor-2017-Esarp-Modelleri

Lavidor eşarp modelleri

Son yıllarda şallar daha çok kullanılsa da eşarplar tesettürlü bayanların vazgeçemediği parçalardandır. Birbirinden farklı markalar her sezon yenilenen eşarp koleksiyonlarını tesettürlü bayanların beğenisine sunmaktadır.

Lavidor 2017 eşarp modelleri ise bu sene bayanların en çok tercih edeceği modellerden birisi olacak gibi duruyor. Farklı renk seçenekleri olan ve senenin moda çizgilerini eşarplara yansıtmak isteyen marka oldukça şık ve hoş tasarımlara imza atmış.

Bu sene oldukça fazla kullanılan çiçek desenli eşarplar Lavidor’un koleksiyonunda da yer almış. Farklı renk seçenekleri bulunan bu eşarplarda daha çok canlı renkler kullanmayı tercih etmişler.

Otantik görünümleri ile bayanların dikkatini çeken eşarp modellerinde daha çok turuncu, mavi gibi sıcak renkler kullanılmış.

Lavidor eşarplarında desenleri oldukça fazla kullanarak, sade kıyafetlerin bu eşarplar ile tamamlanmasını ve hareket kazanmasını sağlamış. Çiçek desenlerin yanı sıra çizgiler ve iç içe geçmiş farklı motifler kullanılmış.

Siyahın zarifliğini ve şıklığını kullanmak isteyen bayanlar için ise siyah rengin ağırlıklı olduğu desenler ve çizgiler ile hareketlenmiş eşarp modelleri de 2017 eşarp modasında bayanların dikkatini çekecektir.

Lavidor 2017 Eşarp modellerinde kaliteden ödün vermeden senenin moda trendlerini takip ederek oldukça hoş tasarımlara imza atmış. Birçok bayanın seveceği ve her daim kullanmayı tercih edeceği modeller oluşturarak sezonun aranan markalarından birisi olmayı başarmış.

Eşarp alışverişi yapacaksanız eğer mutlaka Lavidor’un 2017 eşarp modellerini inceleyin. Koleksiyonda mutlaka seveceğiniz bir  ipek eşarp modeli bulabilirsiniz.

kaynak:http://www.yesiltopuklar.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.