LAVİDOR 2017 EŞARP MODELLERİ


1x1.trans
Lavidor-2017-Esarp-Modelleri

Lavidor eşarp modelleri

Son yıllarda şallar daha çok kullanılsa da eşarplar tesettürlü bayanların vazgeçemediği parçalardandır. Birbirinden farklı markalar her sezon yenilenen eşarp koleksiyonlarını tesettürlü bayanların beğenisine sunmaktadır.

Levidor-2017-Eşarp-Modelleri2

Lavidor 2017 eşarp modelleri ise bu sene bayanların en çok tercih edeceği modellerden birisi olacak gibi duruyor. Farklı renk seçenekleri olan ve senenin moda çizgilerini eşarplara yansıtmak isteyen marka oldukça şık ve hoş tasarımlara imza atmış.

Levidor-2017-Eşarp-Modelleri1

Bu sene oldukça fazla kullanılan çiçek desenli eşarplar Lavidor’un koleksiyonunda da yer almış. Farklı renk seçenekleri bulunan bu eşarplarda daha çok canlı renkler kullanmayı tercih etmişler.

Levidor-2017-Eşarp-Modelleri3

Otantik görünümleri ile bayanların dikkatini çeken eşarp modellerinde daha çok turuncu, mavi gibi sıcak renkler kullanılmış.


Levidor-2017-Eşarp-Modelleri4

Lavidor eşarplarında desenleri oldukça fazla kullanarak, sade kıyafetlerin bu eşarplar ile tamamlanmasını ve hareket kazanmasını sağlamış. Çiçek desenlerin yanı sıra çizgiler ve iç içe geçmiş farklı motifler kullanılmış.

Levidor-2017-Eşarp-Modelleri5

Siyahın zarifliğini ve şıklığını kullanmak isteyen bayanlar için ise siyah rengin ağırlıklı olduğu desenler ve çizgiler ile hareketlenmiş eşarp modelleri de 2017 eşarp modasında bayanların dikkatini çekecektir.

Levidor-2017-Eşarp-Modelleri6

Lavidor 2017 Eşarp modellerinde kaliteden ödün vermeden senenin moda trendlerini takip ederek oldukça hoş tasarımlara imza atmış. Birçok bayanın seveceği ve her daim kullanmayı tercih edeceği modeller oluşturarak sezonun aranan markalarından birisi olmayı başarmış.

Eşarp alışverişi yapacaksanız eğer mutlaka Lavidor’un 2017 eşarp modellerini inceleyin. Koleksiyonda mutlaka seveceğiniz bir  ipek eşarp modeli bulabilirsiniz.

kaynak:http://www.yesiltopuklar.com

Bir önceki yazımız olan KÜBRA BİRİKTİR 2017 KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Kübra Biriktir 2017 koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*