LACİVERT RENKLİ KIYAFET KOMBİNLERİ


1x1.trans
Lacivert-Kombin-Onerileri

Lacivert renkli kıyafetlerinizi nasıl kombinleyebilirsiniz?

Lacivert kıyafetlerde en çok tercih edilen renklerden birisidir. Dış giyim kıyafetlerinde de koyu renkleri sevenlerin mutlaka dolabında lacivert renkte olan bir kabanı, montu veya ceketi vardır. Bugün sizler için lacivert kombin önerileri sunmak istiyorum.

lacivert-kombin-önerileri5

Dış giyim kıyafetlerinde lacivertin sıklıkla kullanıldığını söylemiştim. Lacivert kabanınızı bu şekilde kot pantolon ve çizmeleriniz ile tamamlayarak kullanabilirsiniz. Eşarp olarak da yine kabanınıza uygun olan lacivert bir eşarp seçebilirsiniz.

lacivert-kombin-önerileri4

Yine lacivert renkte bir dış giyim kıyafeti olan paltoyu aynı tonlarda bir kot pantolon ve ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Lacivert ile kahverengi gerçekten çok uyumlu iki renk. Burada olduğu gibi kahverengi bir tunik ve kahverengi tonlarında bir eşarbı tercih edebilirsiniz.


lacivert-kombin-önerileri1Bu şekilde kalın örgü pançolar bayanlar tarafından kışın sıklıkla kullanılıyor. Bu senenin trendi olan bu şekilde pileli bir eteği yine aynı renkteki panço ile tamamlayabilirsiniz. Etek ve pançoya uygun olan kalın bir kazakta kombininizi tamamlayacaktır. Kullanacağınız çanta, eşarp ve aksesuarların burada olduğu gibi aynı tonlarda olması sade ve şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

lacivert-kombin-önerileri3jpgYine güzel bir lacivert etek bu sefer açık renk tonlarındaki kazak ve palto ile tamamlanmış. Ayakkabı ve çantada ise yine etekle uyumlu bir renk tercih edilmiş.

lacivert-kombin-önerileri2Lacivert tül detaylı eteğinizi yine sade ama şık bir gri kazak ile tamamlayabilirsiniz. Yakasında kürk detayları olan bu ceket gerçekten çok şık durmuş. Ayakkabı ve çanta ise yine lacivert renginde tercih edilerek güzel bir uyum yakalanmış.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Bir önceki yazımız olan PELERİNLİ TESETTÜR ABİYE MODELLERİ başlıklı makalemizde pelerinli tesettür abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*